Katy Perry aukcione pasiūlė didžiausią sumą už pasimatymą su mylimuoju Orlando Bloomu

Katy Perry ir Orlando Bloomas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-02 18:30
Kad niekam nekiltų abejonių ir pagundos, Katy PERRY (34) pasiūlė aukcione didesnę kainą už pasimatymą su mylimuoju Orlando BLOOMU (41), nei buvo pasirengusi pakloti jo gerbėja.

Tai reiškia, kad už kelionę motociklu Bloomui už nugaros dainininkė sumokėjo 50 tūkstančių JAV dolerių. 45 minučių romantišką pasimatymą su gražuoliu aktoriumi buvo galima įsigyti dalyvaujant labdaros aukcione, kuriame surinktos lėšos atiteko Vulsio gaisro aukoms.

2018 metų lapkritį ugnis nusiaubė apie 34 tūkstančių hektarų plotą, sunaikino porą šimtų pastatų, „Paramount“ studijos filmavimo aikšteles. Ypač nukentėjo ne tik garsenybių pamėgtas Malibu kurortas, ir žvaigždės ėmėsi iniciatyvos gelbėti bendruomenę. „One Love Malibu“ labdaros koncertuose dalyvavo Gwen Stefani, Chrisas Martinas, Robinas Thicke’as ir, aišku, Katy Perry, labai besirūpinanti šia iniciatyva.

Katy Perry / Vida Press nuotr.
Katy Perry / Vida Press nuotr.

Po koncerto dainininkė aktyviai dalyvavo ir labdaros aukcione. Pirmiausia pati pasiūlė įsigyti neįprastą pramogą – praleisti laiką su jos mylimuoju. „Šitas vyras, su kuriuo susitikinėju, kurį nepaprastai myliu ir gerbiu, yra tikras Malibu gangsteris“, – pristatė ji gyvąją prekę. Ir pridūrė, kad nėra itin sužavėta, jog laimėtoja galės apkabinti jos vyriškį per krūtinę ir pačiupinėti presą.

Norinčių prisiglausti prie Bloomo netrūko. Suma spėriai kilo iki 20 tūkstančių, juos pasiūlė moteris, vardu Laura. Bet tada sąžiningą žaidimą sugadino pati dainininkė, pakeldama kainą iki 50 tūkstančių dolerių. Neįmanoma pranokti žvaigždės, „Forbes“ žurnalo pripažintos daugiausia uždirbusia praėjusių metų dainininke (83 milijonai JAV dolerių – Katy pralenkė ir Taylor Swift, ir net darbštuolę Beyoncé). Taigi neįkainojamas prizas – galimybė pabūti su Bloomu, su kuriuo ir taip susitikinėja nuo 2016-ųjų, – atiteko Perry. Beje, kalbama, jog jiedu rengiasi pranešti apie sužadėtuves.

Popiežius Pranciškus ir Orlando Bloomas su Katy Perry / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Popiežius Pranciškus ir Orlando Bloomas su Katy Perry / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žaismingas būdas paaukoti geriems darbams (iš viso koncerte ir aukcione surinkta per milijoną dolerių) ir drauge parodyti savo meilę bei paglostyti ego patiko ne visiems. Gerbėjai instagrame papriekaištavo, kad dainininkei minėtoji suma – smulkmena, ji tiesiog galėjo paaukoti pinigų ir leisti minėtajai Laurai išgyventi įdomią patirtį, kurią toji būtų prisiminusi visą gyvenimą. 

Naujausi straipsniai