Katy Perry atvirai papasakojo, kad Russellas Brandas apie skyrybas pranešė trumpąja žinute

Katy Perry ir Russellas Brandas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-22 11:03
Katy Perry papuošė birželio mėnesio amerikietiškojo „Vogue“ viršelį ir išskirtiniame interviu atskleidė skyrybų su Russellu Brandu užkulisius.

Atvirame pokalbyje K.Perry pasakojo apie išsiskyrimą su buvusiu vyru Russellu Brandu ir santykius su Johnu Mayeriu. Katy prisipažino, kad nesikalbėjo ir nesusitiko su buvusiu sutuoktiniu Russellu nuo to laiko, kai jie nusprendė pasukti skirtingais keliais.

„Jis yra labai protingas, charizmatiškas vyras, kurį aš įsimylėjau, už kurio ištekėjau. Tačiau nesulaukiau iš jo jokių žinių nuo tada, kai jis man atsiuntė paskutinę trumpąją žinutę, kurioje pranešė, kad nori skirtis. Tai įvyko 2011 metų gruodžio 31 dieną“, – pasakojo atlikėja.

Ji taip pat užsiminė apie galimas skyrybų priežastis: „Turiu prisiimti atsakomybę ir aš. Prisipažįstu, kad daug laiko praleidau koncertuodama. Manau, kad daugelis vyrų nori sau lygios partnerės, tačiau, kai ją gauna, tiesiog nusprendžia, kad negali su tuo susitaikyti.“

Kai nutrūko K.Perry ir R.Brando santuoka, moteris ne kartą buvo pastebėta leidžianti laiką su J.Mayeriu. Tuo metu, kai Katy davė interviu, ji jau buvo išsiskyrusi su Johnu, nors poros santykiai vis nutrūkdavo ir atsinaujindavo nuo 2012 metų rugpjūčio.

„Jau viskas baigta. Buvau beprotiškai jį įsimylėjusi ir vis dar esu. Nuostabus protas ir dar gražesnis vidinis pasaulis – tai mane traukia, todėl turiu išsiaiškinti, kodėl mane žavi tokios asmenybės“, – kalbėjo atlikėja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai