Katy Perry atsikrato visko, kas primena Russellą Brandą – atlikėja parduoda namus Niujorke

Dainininkė Katy Perry / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-30 20:59
Su britų komiku Russellu Brandu praėjusių metų pabaigoje išsiskyrusi atlikėja Katy Perry atsikrato visko, kas jai primena nesėkmingą santuoką. Šįkart atlikėja parduoda Niujorke esančius prabangius namus.

Skelbiama, kad dviejų aukštų butą Katy (27) ketina parduoti beveik už tą pačią sumą, už kurią 2010 metais, likus mėnesiui iki vedybų, juos nusipirko – 2,75 mln. JAV dolerių (7,2 mln. litų). 

457 kvadratinių metrų bute yra du miegamieji, du vonios kambariai, laiptai iš vyšnios medžio, metalu dengta virtuvė ir terasa pietų pusėje. Pirkdami šiuos namus, Katy ir Russellas norėjo turėti vietą, kur galėtų leisti laiką, atvykę į Niujorką, rašo Dailymail.co.uk.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po skyrybų, atlikėja ir dabar jau buvęs jos vyras sutarė, kad Katy lieka ir namai Beverly Hillse. Tačiau garsenybė čia ilgai neužsibuvo – persikraustė į vilą esančia už 5 kilometrų.

Gali būti, kad viską, kas primena Brandą, paduodanti atlikėja iš tiesų pradėjo naują gyvenimo etapą. Dar visai neseniai užsienio žiniasklaida paskelbė, kad Katy širdį aplankė nauji jausmai. Kalbama, kad ji susitikinėja su „Florence and the Machine“ gitaristu Robu Ackroydu.

Čia galite pamatyti, kaip atrodo buvę Katy ir Russello namai Niujorke.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai