Katy Perry apie sužadėtinio O. Bloomo sūnų: „Jis pakeitė mano kasdienybę“

Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-05 09:00
Po to, kai dainininkė Katy Perry ir aktorius Orlando Bloomas paskelbė apie sužadėtuves, jie vis dažniau ėmė viešai kalbėti apie judviejų bendro gyvenimo kasdienybę. Lankydamasi populiariajame „The Ellen DeGeneres Show“ šou, K.Perry pirmąkart prakalbo ir apie mylimojo sūnų.

Nors pati dainininkė dar nėra mama, tačiau Orlando sūnus, aštuonerių sulaukęs Flynnas, pasak jos, stipriai pakoregavo jos įprastą gyvenimo būdą.

„Pro duris išeiti turime 7:30, nes mokykloje privalome pasirodyti 8:15. Ir jokiu būdu negalime vėluoti! Tad žinote, aš po truputį tampu ryto žmogumi“, – pasakojo K.Perry. 

Orlando Bloomas su sūnumi Flynnu (2014 m.) / „Scanpix“ nuotr.
Orlando Bloomas su sūnumi Flynnu (2014 m.) / „Scanpix“ nuotr.

Moteris tikino, kad anksčiau niekuomet nesikeldavo anksčiau nei 11 val. ryto, o ir miegoti dėl to nueidavo itin vėlai.

„Dabar kartu su Flynnu jau 22 val. vakaro būname lovoje. Nepatikėsite, bet iškart užmiegu ir pagaliau gyvenu kaip normalus žmogus, – kalbėjo ji. – Manau, kad buvimas su juo mane subrandino, net jeigu kalbame apie tokius buitinius dalykus“.

Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.
Katy Perry ir Orlando Bloomas / „Scanpix“ nuotr.

Katy su Orlando pradėjo susitikinėti 2016-aisiais. Iškart po to, kai Katy išsiskyrė su buvusiu savo vyru Russellu Brandu. Jie susipažino per „Auksinių gaublių“ after party, ir romanas, kuriam niekas nedavė didelių šansų, klostėsi spėriai ir karštai: Katy ir Orlando supažindino savo šunis (abu turi pudelius), Perry bendravo su Bloomo ir Mirandos Kerr sūnumi Flynu bei jo dievinama mama, net persikraustė į aktoriaus namus.

Tiesa, pora buvo metams pasukusi savo keliais, tačiau vėliau vėl sugrįžo vienas pas kitą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai