Katie Holmes viliasi, kad paparacams kada nors atsibos jos dukra Suri

Katie Holmes su dukra Suri / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-07 11:01
Aktorė Katie Holmes (35 m.) neslepia, kad svajoja apie dieną, kai paparacams jos ir Tomo Cruise'o (52 m.) dukra Suri pasidarys nebeįdomi ir jie paliks ją ramybėje.

Naujame interviu aktorė prakalbo apie milžinišką visuomenės dėmesį, kuriuo nuo pat gimimo buvo apsupta jos dukra Suri, ir kaip per pastaruosius metus tas dėmesys, jos didžiam džiaugsmui, sparčiai mažėja.

„Susidomėjimas Suri per pastaruosius metus žymiai sumažėjo, – „Los Angeles Times“ džiaugėsi Katie Holmes. – Žinau, kad tai nesitęs amžinai – ateis diena, kai ji nebebus įdomi paparacams, ir viskas tada bus taip, kaip ir turi būti.“

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Katie Holmes rūpestis dėl paparacų persekiojimo išties pagrįstas – dėl Suri nuotraukos kai kurie jų pasiryžę net ir labai negražiems veiksmams. Štai prieš metus mergaitė, kuri bandė slėpti veidą nuo paparacų ir prašė liautis ją fotografuoti, vieno jų buvo išvadinta vaikpalaike ir kale.

Visuomenės susidomėjimas Suri pradėjo mažėti tada, kai Katie Holmes išsiskyrė su Tomu Cruise'u. Nors kasdien mažametę mergaitę seka nepažįstami vyrai su kameromis, pamažu situacija vis gerėja.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai