Katie Holmes su dukra Suri palieka Niujorką ir kraustosi į Los Andželą

Katie Holmes / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-06 12:01
Keletą metų Niujorke gyvenusi aktorė Katie Holmes (35 m.) nusprendė persikelti į Los Andželą – arčiau Holivudo šurmulio.

Po skyrybų skyrybų su Tomu Cruise'u aktorė su dukra Suri (8 m.) gyveno prabangiuose apartamentuose Niujorke. Čia ji apsistoti nutarė dėl to, kad Niujorkas, palyginus su Los Andželu, gerokai ramesnis ir jame yra mažiau paparacų – nuo jų aktorė norėjo apsaugoti savo dukrą, kuri po skyrybų buvo visų dėmesio centre.

Praėjus keleriems metams ir sumažėjus visuotiniam domėjimuisi Katie bei jos dukters gyvenimu, aktorė nutarė grįžti į Los Andželą. Kaip praneša TMZ, čia Katie Holmes jau nusipirko 557 kv. m namą garsenybių pamėgtame Kalabaso rajone. Naujas būstas aktorei kainavo 3,8 mln. dolerių.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Katie Holmes kaimynystėje gyvena garsiosios realybės šou žvaigždės Kourtney ir Khloe Kardashian, taip pat popkaraliaus Michaelo Jacksono šeima.

Grįžti į Los Andželą aktorė nutarė dėl savo karjeros – dirbti Holivude nėra paprasta, jeigu tavo nuolatinė gyvenamoji vieta yra kitoje šalies pusėje. Be to, Kalbasas yra puiki vieta augti vaikams – čia pat gyvena nemažai Suri bendraamžių, taigi mergaitei susirasti draugų neturėtų būti sunku. Kad Suri lengviau apsiprastų naujoje vietoje, mama nusprendė padovanoti jai šuniuką.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai