Katie Holmes pagaliau baigėsi Tomo Cruise'o iškeltas ultimatumas: pajūriu vaikščiojo su mylimu vyru

Jamie Foxxas ir Katie Holmes su Tomu Cruise'u / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-06 15:07
Nors manoma, jog aktorė Katie Holmes su mylimuoju Jamie Foxxu susitikinėja nuo 2013-ųjų, tačiau iki šiol pora negalėjo viešinti savo jausmų. To iš aktorės per skyrybas pareikalavo jos buvęs vyras Tomas Cruise'as.

Katie Holmes ir Tomas Cruise'as oficialiai išsiskyrė 2012 metais. Įnoringasis ex tuomet buvusios žmonos pareikalavo, kad net penkerius metus Katie viešai nesusitikinėtų su jokiu vyru. Toks jo ultimatumas aktorės buvo kantriai tenkinamas, dėl jųdviejų mažametės dukros Suri gerovės.

Praėjus penkiems metams po padėto taško Katie ir Tomo istorijoje, moteris užfiksuota laiką leidžianti su mylimu vyru Malibu paplūdimyje.

Pasaulis seniai žinojo apie Jamie meilę Tomo Cruise'o buvusiai žmonai, tačiau iki šiol nei vienas iš jų apie savo santykius nekalbėjo ir stengėsi nepapulti į viešumą. Jamie į žurnalistų užduodamus klausimus atsakydavo, kad tai tik gandai, o Katie atsitvėrė tylos siena.

DAUGIAU NUOTRAUKŲ GALITE PAMATYTI ČIA.

Tai pirmasis kartas, kada K. Holmes ir J. Foxxas kartu be jokios baimės. Leisdami laiką drauge jie atrodė labai laimingi, nepaliedo vienas kito rankų ir mėgavosi būdami kartu be jokių apribojimų.

Primename, kad su Tomu Katie susižadėjo po septynių dienų susitikinėjimo, o susituokė 2005 metais. Kartu jie išbuvo beveik 6 metus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai