Katie Holmes gyvenimas neapsiriboja vien motinyste

Katie Holmes ir Suri Cruise / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-02 14:26
Įpratusius matyti Katie Holmes (40) su kasdieniais drabužiais dukters Suri (13) draugijoje įspūdingas aktorės pasirodymas „Met Gala“ vakarėlyje tiesiog pribloškė. Bet jau kitądien ji grįžo prie mamos pareigų – abi su dukra išėjo pasivaikščioti Niujorko gatvėmis.

Tokie pasivaikščiojimai (jokių auštakulnių ar prabangos – sportinis stilius ir kedai) – jų tradicija, todėl nenuostabu, kad mama ir dukra dažnai pakliūva į fotografų akiratį. Spręsti apie žmonių santykius iš nuotraukų – nedėkingas darbas, tačiau jos visada atrodo atsipalaidavusios, draugiškai plepa ir nebėga nuo paparacų. O žvelgiant į patogius sportinius batelius avinčią Suri, sunku patikėti, kad tai ta pati mergytė, kuri būdama trejų tipeno šalia mamos su aukštakulniais, dažėsi lūpas, o vaiko garderobą nagrinėjo tinklaraštininkės.

Katie, tada dar Tomo Cruise’o (56) žmona, nemenkai tarkuota už netinkamą rūpestį dukra, nors ir gynėsi viso labo nedraudžianti mažylei puoštis taip, kaip nori. Tiesą sakant, Katie stilius tada irgi buvo glamūriškesnis, nors ji niekada nepasižymėjo itin geru skoniu. Bet vienos didžiausių Holivudo žvaigždžių sutuoktinės padėtis įpareigojo švytėti.

Katie Holmes / Vida press nuotr.
Katie Holmes / Vida press nuotr.

Atrodo, kad tikrasis Katie Holmes gyvenimas išties prasidėjo tik po skyrybų 2012-aisiais. Už šešiolika metų vyresnio ir kur kas daugiau patirties turinčio Tomo ji ištekėjo būdama dvidešimt aštuonerių, šešerius metus jie buvo viena apkalbamiausių Holivudo porų, o Suri gimimą lydėjo ne mažau gandų nei britų karališkosios šeimos kūdikių. Viskas dėl Cruise’o – sientologų bažnyčios pranašo – statuso. Mįslingos buvo ir skyrybos, ir vėlesni Tomo santykiai su dukra: priimta manyti, kad aktorius, taip troškęs tapti tėčiu, ir po skyrybų pabrėžtinai pozavęs su Suri ant rankų, nepalaiko santykių su vienintele biologine atžala, tik dosniai aprūpina finansiškai. Turbūt ne veltui Katie tėvas – geras advokatas, besispecializuojantis skyrybų bylose, ir reikia manyti, dukters interesai buvo patikimai apginti.

Prieš septynerius metus susituokė Tomas Cruise'as ir Katie Holmes / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Prieš septynerius metus susituokė Tomas Cruise'as ir Katie Holmes / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Užtai mama sugeba apgaubti vienintelę atžalą meile ir rūpestingumu už du. Tryliktąjį gimtadienį mergytė atšventė Paryžiuje kartu su dviem geriausiomis draugėmis ir, žinoma, mama, apmokėjusia trumpą, bet prabangią kelionę. Į ją įėjo skrydis Niujorkas–Paryžius, pasivaikščiojimas po žymiausias miesto vietas, apsipirkimas ir ištaiginga vakarienė restorane „Les Ombres“ su vaizdu į Eifelio bokštą. Jaunosios damos vaišinosi ikrais, nealkoholiniu mochitu ir desertu – karameliniu tortu su gimtadienio žvakėmis.

Katie – tik keturiasdešimt, ir gyvenimas neapsiriboja motinyste. Negali sakyti, kad ji filmuojasi labai daug, bet po „Oušeno aštuntuko“ suvaidino FTB agentę televizijos filme „No Apologies“, liepos pabaigoje pasirodo siaubo trileris „Brahms: The Boy II“, rudenį – populiariosios Rhondos Byrne savigalbos knygos „Paslaptis“ ekranizacija, dar vėliau – muzikinė drama „Coda“. Be didelių pretenzijų – tiesiog įprastas dirbančios aktorės grafikas.

Vienaip ar kitaip klostosi ir širdies reikalai. Pastarajame „Met Gala“ pokylyje Katie pasirodė su senu mylimuoju Jamie Foxxu (51), taigi gali būti, kad būgštavimai, esą jie išsiskyrė, – nepagrįsti. Jaudinanti detalė – Jamie avėjo Katie suknelės spalvos batus. Vakarėliuose išvaizdžią porą sutiksi labai retai, jiedu stengiasi neafišuoti savo santykių, todėl periodiškai prabylama, kad romanas baigtas. Antra vertus, taip pat periodiškai planuojamos ir vestuvės – pernai rašyta, kad jie susituoks žiemą Paryžiuje, o Jamie net ketina įsidukrinti Suri. Bet jau baigiasi pavasaris, o net sužadėtuvių žiedai ant poros pirštų nesuspindo.

Jamie neretai rodosi viešumoje su kitomis moterimis, tarp jų ir savo jaunylės Anelise (9) mama Kristin Grannis (iš ankstesnių santykių Foxxas dar turi suaugusią dukrą Corinne (25)), o per „Oskarų“ vakarėlį mielai flirtavo su kolegėmis ir pareiškė esąs neįsipareigojęs. Katie tradiciškai fotografuojama tik su Suri ir apie jokius kitus jos ryšius nekalbama.

Taigi „šaltiniai“ paskubėjo apvesdinti porą. Antra vertus, jiedu susitikinėja daug metų – spėjama, kad romanas prasidėjo dar 2013-aisiais, bet pagal skyrybų su Tomu sutartį Katie esą penkerius metus negalėjo viešai rodytis su kitu vyru. Ką gi, penkeri metai praėjo seniai, bet atrodo, kad nei vienas, nei kitas neskuba keisti oficialaus statuso.

Naujausi straipsniai