Katie Holmes apie buvimą mama: „Su dukra mes augame kartu“

Katie Holmes su dukra Suri / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-06 08:00
Už šešiolika metų vyresnio ir kur kas daugiau patirties turinčio Tomo Cruise'o Katie Holmes ištekėjo būdama dvidešimt aštuonerių. Šešerius metus jie buvo viena apkalbamiausių Holivudo porų, o dukters Suri gimimą lydėjo ne mažau gandų nei britų karališkosios šeimos kūdikių.

Ne ką mažiau Katie apkalbama ir dabar, kai dukros auginimu po skyrybų rūpinasi viena pati. Naujausiame interviu žurnalui „Elle UK“, moteris prakalbo apie motinystės keliamus iššūkius.

„Su kiekvienas dukros metais, mes augame abi kartu. Džiaugiuosi, kad mama tapau savo dvidešimtmetyje“, – teigė K. Holmes, patikindama, kad niekuomet nesigailėjo dukros susilaukusi būdama 27-erių.

Atrodo, kad tikrasis Katie Holmes gyvenimas išties prasidėjo tik po skyrybų 2012-aisiais. Viskas dėl Cruise’o – sientologų bažnyčios pranašo – statuso. Mįslingos buvo ir skyrybos, ir vėlesni Tomo santykiai su dukra: priimta manyti, kad aktorius, taip troškęs tapti tėčiu, ir po skyrybų pabrėžtinai pozavęs su Suri ant rankų, nepalaiko santykių su vienintele biologine atžala, tik dosniai aprūpina finansiškai. Turbūt ne veltui Katie tėvas – geras advokatas, besispecializuojantis skyrybų bylose, ir reikia manyti, dukters interesai buvo patikimai apginti.

Neseniai aktoriaus bičiulė Maryanna Carter sukūrė „Facebook“ paskyrą , skirtą filmui „Jerry Maguire“. Moters iniciatyvą palaikė daug gerbėjų – jie taip pat talpino Tomo Cruise'o nuotraukas naujoje paskyroje. Tarp jų – ir dukters Suri.

Tačiau žvaigždė kreipėsi į ilgametę bičiulę su prašymu ištrinti vaizdus su dukra, palydėdama tai žodžiais: „Ji nebėra mano gyvenimo dalis“.

Tomas Cruise'as ir Katie Holmes su dukra Suri (2006 m.) / Vida Press nuotr.
Tomas Cruise'as ir Katie Holmes su dukra Suri (2006 m.) / Vida Press nuotr.

Tai Maryanna Carter pranešė socialinėje paskyroje: „Prašau grupės paskyroje nebesidalinti nuotraukomis su Suri. Daugiau ji – ne jo gyvenimo dalis! Jei tai vis dėlto padarysite, aš privalėsiu nuotrauką ištrinti. Tai jo reikalavimas“.

Suri gyvena su savo mama Katie Holmes Niujorke. Paskutinė nuotrauka su garsiuoju tėčiu, pasiekusi viešumą, buvo daryta 2012 metais rugpjūčio mėnesį, kai Tomas Cruise'as buvo užfiksuotas su atžala Floridoje, „Disney’s Typhoon Lagoon“ vandens parke.

Užtai mama sugeba apgaubti vienintelę atžalą meile ir rūpestingumu už du. Tryliktąjį gimtadienį mergytė atšventė Paryžiuje kartu su dviem geriausiomis draugėmis ir, žinoma, mama, apmokėjusia trumpą, bet prabangią kelionę. Į ją įėjo skrydis Niujorkas–Paryžius, pasivaikščiojimas po žymiausias miesto vietas, apsipirkimas ir ištaiginga vakarienė restorane „Les Ombres“ su vaizdu į Eifelio bokštą. Jaunosios damos vaišinosi ikrais, nealkoholiniu mochitu ir desertu – karameliniu tortu su gimtadienio žvakėmis.

Žmonės.lt