Kate Winslet triumfavo Australijos „Oskarų“ ceremonijoje

Liamas Hemsworthas ir Kate Winslet filme „Siuvėja“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-10 08:02
Britų aktorė Kate Winslet trečiadienio vakarą susilaukė didelio dėmesio Australijos kino ir televizijos meno akademijos (AACTA) apdovanojimuose, kuriuose triumfavo jos filmas „Siuvėja“ („Dressmaker“).

Apdovanojimų, kurie laikomi Australijos „Oskarų“ atitikmenimis, ceremonijoje Sidnėjuje filmo „Titanikas“ žvaigždė buvo pripažinta geriausia pagrindinio vaidmens atlikėja, o jos kolegos Hugo Weavingas ir Judy Davis gavo apdovanojimus už antraplanius vaidmenis, kuriuos sukūrė tame pačiame filme.

„Siuvėjai“, kuri buvo pripažinta ir populiariausia Australijos juosta, buvo įteiktas žiūrovų prizas, tačiau juosta vis tik negavo pagrindinio geriausio filmo apdovanojimo, kuris atiteko filmui „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ („Mad Max: Fury Road“). Šios juostos režisierius George'as Milleris gavo prizą už geriausią režisūrinį darbą.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Geriausiu aktoriumi už pagrindinį vaidmenį juostoje „Last Cab To Darwin“ buvo pripažintas Michaelas Keatonas.

Prizas už gyvenimo pasiekimus ir indėlį į kino pramonę atiteko australų aktorei Cate Blanchett. Priimdama aukščiausią šalyje aktoriams skiriamą „Longford Lyell“ apdovanojimą Cate negalėjo suvaldyti ašarų ir savo padėkos kalboje ragino daugiau australų siekti karjeros kine.

„Virtau viena tų juokingų žmonių, kurie verkia, tiesiog suknistas apdovanojimas“, – ištarė ji, sunkiai kontroliuodama emocijas.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai