Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną: plačios šypsenos, žalia spalva ir airiškas alus

Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-17 19:23
Kovo 17-ąją pasaulis tradiciškai švenčia Šv. Patriko dieną. Ne išimtis ir britų karališkoji šeima, kuri kasmet dalyvauja Airijos globėjo minėjimo iškilmėse.

Kembridžo hercogienė Catherine Middleton su vyru, princu Williamu sekmadienio popietę dalyvavo oficialiame susitikime su Airijos gvardijos nariais. Vieną iš pareigų – kasmet pagerbti Airijos gvardiją – Catherine gavo 2012-aisiais metais. Viskas dėl to, kad  princas Williamas yra būtent šios gvardijos pulkininkas. 

Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton su princu Williamu švenčia Šv. Patriko dieną / „Scanpix“ nuotr.

Kate ir šiemet pritraukė visų susirinkusiųjų dėmesį, spinduliuodama išskirtinę eleganciją. Moteris vilkėjo tamsiai žalios spalvos Alexanderio McQueeno paltą bei prie jo priderintą skrybėlaitę. Ant palto spindėjo ir Airijos gvardijos segė, priklausiusi karalienei Elizabethai II. Vėliau įvaizdį papildė ir prie segės pritvirtinta žolynų puokštė.

Viso parado metu Kate ir Williamas nestokojo geros nuotaikos. Kone viso parado metu pora juokavo vienas su kitu bei kariais. Kaip ir kasmet, po oficialiosios dalies karališkoji pora kartu su kariais nusifotgrafavo, bendravo su jų šeimomis bei mėgavosi tradicinio airiško alaus taure. Tiesa, praėjusiais metais Kate tenkinosi vandens stikline, nes laukėsi trečiosios atžalos – princo Louiso.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai