Kate Middleton prisipažino susidurianti su motinystės keliamais sunkumais

Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine su vaikais George'u ir Charlotte / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-12 08:00
Apie asmeninį gyvenimą viešai beveik nekalbanti Kembridžo hercogienė Kate (37) prakalbo apie sunkumus, su kuriais susiduria augindama tris savo atžalas: princą George'ą (5), princesę Charlottę (3) ir princą Louisą (9).

Praeitą savaitę lankydamasi Jungtinės Karalystės labdaringoje organizacijoje „Family Action“ ji prakalbo apie iššūkius, su kuriais susiduria ji ir jos sutuoktinis princas Williamas. 

Princas Williamas ir Kate Middleton BAFTA apdovanojimuose
Princas Williamas ir Kate Middleton BAFTA apdovanojimuose

„Family Action“ organizacijos tikslas – paremti tėvus, kuriems reikia pagalbos. Kalbėdama su organizacijoje dirbančiomis moterimis C. Middleton padėkojo už jų darbą ir prasitarė, kad visi tėvai susiduria su tais pačiais rūpesčiais.

„Tai yra labai sunku. Tu, kaip mama, sulauki didžiulio palaikymo tik pagimdžiusi, tačiau vėliau vaikai auga...Daugelio dalykų tu tiesiog negali perskaityti iš knygų“, – kalbėjo Kate.

Savanorė, dirbanti labdaringoje organizacijoje, patikslino, ką taip kalbėdama galvoje turėjo Kate.

„Ji norėjo pasakyti, kad visos šeimos susiduria su negandomis. Ir ji – nėra išimtis. Nėra namų be dūmų. Žinoma, Catherine gyvena visai kitokiomis aplinkybėmis nei mes, tačiau būti mama – niekuomet nebūna lengva“, – sakė ji. 

Naujausi straipsniai