Kate Middleton paskiepyta pirmąja vakcinos nuo Covid-19 doze: „Esu be galo dėkinga“

Kate Middleton / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-29 18:35
Kembridžo hercogienė Catherine Middleton (39) pasidalijo puikia naujiena – ji jau gavo pirmąją vakcinos nuo Covid-19 dozę. „Esu be galo dėkinga“, – po skiepo džiaugėsi ji.

Šia naujiena Kate Middleton pasidalijo šeštadienio rytą. Ji pranešė, kad pirmąją vakcinos dozę gavo penktadienį, grįžusi namo iš karališkojo turo po Škotiją.

„Vakar Londono mokslo muziejuje gavau savo pirmąją vakcinos nuo Covid-19 dozę. Esu be galo dėkinga visiems, kurie prisideda prie žmonijos išgelbėjimo – ačiū už viską, ką darote“, – skelbė ji oficialioje „The Duke“ paskyroje.

Williamas, pernai užsikrėtęs koronavirusu, taip pat pirmąją vakcinos dozę gavo šio mėnesio pradžioje. „Gavau savo pirmąją vakcinos nuo Covid-19 dozę. Visiems, kas vykdo vakcinavimo kampaniją – ačiū už viską, ką padarėte ir toliau darote“, – tuo metu dėkojo princas Williamas.

Kate ir Williamas neseniai grįžo namo iš turo po Škotiją. Norėdama parodyti savo dėkingumą visiems sutiktiems žmonėms, Kate Middleton, kuri turi meno istorijos išsilavinimą Škotijos Šv. Andrėjaus universitete, padovanojo universiteto galerijai įspūdingą paveikslą.

„Žmonėms, bendruomenėms ir organizacijoms, kuriose lankėmės ir tiems, kurie sustojo pamojuoti ir prisidėjo prie mūsų ypatingo sugrįžimo į Škotiją. Ačiū!“, – tokius žodžius K.Middleton užrašė ant kortelės, šalia dovanoto paveikslo, skelbia „People“.

Naujausi straipsniai