Kate Middleton leido sau pabūti atvira – atskleidė, kas jai patinka būnant „princese“

Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-04 19:36
Karališkoji britų pora, Kate Middleton ir princas Williamas, po keleto dienų atokvėpio grįžo į darbus. Visą savaitę praleidę kartu su savo vaikais, pora ir vėl išsiruošė į kelionę. Vasario pabaigoje jie lankėsi Šiaurės Airijoje, Belfasto mieste. Šeimos dienotvarkė buvo kaip visada įtempta, tačiau panašu, kad kelionė tiek Kate, tiek Williamui patiko.

Viso vizito metu pora nestokojo geros nuotaikos – kone visose fotografijuose jie užfiksuoti plačiai besišypsantys ir iš širdies besikvatojantys. To priežastis, kaip visada, vaikai, su kuriais jie susitinka šio vizito metu.

Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.

Pasivaikščiojimo po Ballimena miestą metu, Kate vis stabtelėdavo ir mielai pabendraudavo su jos laukiančiais vaikais. Vienai mergaitei uždavus klausimą: kas jai patinka būnant princese, moteris nustebino itin taktišku ir gerai apgalvotu atsakymu.

„Man labai patinka susitikti su tokiais ypatingais vaikais, kaip tu, – šypsodamasi kalbėjo Kate. – Sutinku daugybę skirtingų žmonių ir tai yra puiku. Man taip gera dirbti su jaunais žmonėmis! Kiekvienas iš jūsų yra toks protingas ir stiprus – labai gerai su jumis susitikti.“

Toje pačioje kelionėje Kembridžo hercogienė sulaukė ir klausimo apie ketvirtąją atžalą.  Visiems įdomu, ar karališkoji britų pora negalvoja apie dar vieną dukrą ar sūnų. Moteris suskubo pajuokauti: „Manau, Williamas būtų šiek tiek susirūpinęs“.

Lankydamiesi Šiaurės Airijoje Kate su Williamu apžiūrėjo neseniai atidarytą stadioną, kuriame su vietiniais vaikais žaidė futbolą, vėliau dalyvavo baidarių lenktynėse, kuriose pergalę iškovojo princas Williamas.

Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.

Kartu apsilankė jaunimo centre, kuriame turėjo laiko ne tik pokalbiams, bet ir aktyviems užsiėmimams: Kate vaikams padėjo surinkti palapinę ir neatisakė pašaudyti iš lanko, o Williamas išbandė laipiojimą virvių pagalba.

Dienos metu netrūko ir staigmenų. Pora sulaukė mielos dovanos, skirtos jų vaikams, iš Šiaurės Airijos futbolo organizacijos. Mažieji George'as, Charlotte ir Louisas galės pasipuošti specialiais marškinėliais.

Po aktyvios dienos laukė ir ne ką mažiau įdomi vakaro programa. Kate su princu Williamu apsilankė viename iš Belfasto barų, kuriame Kembdridžo hercogienė turėjo progą išbandyti barmenės profesiją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai