Kate Middleton jaučiasi taip, lyg Meghan Markle „ja naudotųsi“

Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-08 08:00
Nors Kate Middleton ir Meghan Markle per Kalėdas daug laiko bendroje kompanijoje nepraleido – per šventes karališkosios šeimos rūmuose tvyrojo įtampa.

Gerdamos priešpiečių arbatą, kartu su karaliene Elizabeth II bei princu Philipu, Kate ir Meghan viena kitai išliejo širdį. 

Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.
Britų karališkoji šeima lankėsi kalėdinėse mišiose / „Scanpix“ nuotr.

Užsienio naujienų portalas Us Weekly, praneša, kad hercogienės atvirai pasikalbėjo apie savo nuogąstavimus ir palaidojo pykčius visiems laikams.

„Kate atvirai Meghan pasakė, kad ji jaučiasi taip lyg ji naudotųsi ja norėdama įgauti karališkosios šeimos pasitikėjimą. Buvimas po vienu stogu privertė jas atvirai pasikalbėti. Jos suprato, kad neturi kur trauktis“, – pasakojo artimas karališkosios šeimos šaltinis.

Anot šaltinio, Kate ir Meghan nesutarimai perpildė karalienės kantrybės taurę. „Karalienė ypatingai nori, kad jos pagaliau susitaikytų“, – pridėjo jis. 

Kate Middleton ir Meghan Markle / Vidapress nuotr.
Kate Middleton ir Meghan Markle / Vidapress nuotr.

Kone visą lapkritį viena po kitos žiniasklaidoje buvo kuriamos versijos: broliai – princai Harry ir Williamas (36) – susipyko; jų žmonos susipyko ir apskritai Kembridžo hercogienė Catherine (36) nekenčia Meghan nuo pat vestuvių dienos, o gal net ir seniau; žmonos susikivirčijo ir supykdė brolius, kurie iki šiol buvo neatskiriami. 

Esą Meghan dar prieš vestuves rodė kaprizus pačiai Jos Didenybei ir reikalavo kitos tiaros su smaragdais, o ne tos, kuri jai buvo pasiūlyta, pravirkdė Kembridžo hercogienę, nuolat šokdina aptarnaujantį personalą, ir siunčia padėjėjams nurodymus net penktą ryto. O princas Harry bet kokiomis aplinkybėmis palaiko mylimą moterį – cituojama neva jo frazė: „Ko Meghan nori, Meghan gauna.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai