Kate Middleton ir princas Williamas užsimojo pasirūpinti medikų psichologine sveikata: „Palaikymas šiuo metu – ypatingai svarbus“

Catherine Middleton ir princas Williamas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-22 19:02
Kate Middleton ir princas Williamas sako, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu gydytojus dirbančius pirmose fronto linijose svarbu ne tik aprūpinti medicininėmis priemonėmis, bet ir pasirūpinti jų psichologine sveikata.

Kembridžo hercogai tam sukurė platformą pavadinimu „Our Frontline“ ir teigė, kad ši sistema – padės pasirūpinti ligoninėse su virusų kovojančių medikų psichologine būsena. Jungtinės Karalystės labdaringos organizacijos dirbančios su emocine žmonių sveikata pirmą kartą istorijoje susivienijo ir pradėjo teikti pagalbą skambučiais ar žinutėmis. 

 

 

Princas Williamas ir Kate Middleton/ SCANPIX nuotr.
Princas Williamas ir Kate Middleton/ SCANPIX nuotr.

„Per pastarąsias kelias savaites milijonai medicinos darbuotojų visoje Jungtinėje Karalystėje aukoja savo sveikatą, kad galėtų padėti visiems susidūrusiems su COVID-19 virusu. Kiekvieną dieną jie atsiduria sudėtingose situacijose, taip pat jie rizikuoja ir nerimauja ne tik dėl savo, bet ir savo šeimos narių sveikatos. Dirbdamas su oro greitosios medicinos pagalbos pajėgomis matau, kad jiems ypatingai svarbus palaikymas. Catherine ir aš, kartu su Karališkuoju fondu, darysime viską, ką galime, kad paremtume „Our Frontline“. Pastaruosius mėnesius – šis dalykas bus mūsų prioritetas“, – sakė princas Williamas. 

Princas Williamas/Vida Press nuotr.
Princas Williamas/Vida Press nuotr.

Kovo pabaigoje princas Williamas pranešė asmeniškai prisidėsiantis prie kovos su COVID-19 virusu ir užsimojo pats pilotuoti greitosios medicinos pagalbos straigtasparnį.

Primename, kad praėjus dviem mėnesiams po antrojo vaiko, princesės Charlotte gimimo, Williamas ėmėsi darbo pelno nesiekiančioje Rytų Anglijos oro greitosios pagalbos tarnyboje (EAAA), kurios sraigtasparnių įgulos teikia pagalbą žmonėms visoje Rytų Anglijoje.

Trejus metus karinio paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnio pilotu išdirbęs princas kelis mėnesius turėjo lankyti papildomus kursus ir išlaikyti egzaminus, kad gautų teisę imtis šių pareigų. 2017 m. Williamas skraidyti nustotojo.

 

Naujausi straipsniai