Kate Middleton brolis Jamesas visuomenei pristatė savo mylimąją

Jamesas Middleton su seserimi Pippa Middleton / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-15 09:22
Kai kone visas pasaulis kasdien stebi Kembridžo hercogienę Catherine, jos šeimai puikiai pavyksta išlikti užnugaryje. Na, bent jau Catherine ir Pippos broliui Jamesui Middletonui (32). Pastarasis itin kruopščiai saugo savo asmeninį gyvenimą ir vengia dalinti interviu. Vyras turi savo „Instagram“ paskyrą, kuri nuo 2013-ųjų buvo privati, tačiau visai neseniai ji tapo matoma kiekvienam. Joje vyras pranešė ir turintis mylimąją.

Nors Jameso paskyroje iki šiol karaliavo jo augintinių ir gamtos fotografijos, šįkart vyras pasidalijo fotografija, kurioje jis apglėbęs savo merginą Alizee Thevenet. Pora netgi apsivilkusi vienodais megztiniais. 

View this post on Instagram

Sail away with me ⛵️ ☀️

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

Panašu, kad vyras pagaliau atrado gyvenimo ramybę ir po truputį žengia pirmyn. Dar visai neseniai jis dalijosi mintimis apie kovą su depresiją.

„Buvau toks vienišas – jautiesi esantis vienas visoje planetoje. Laimei, turiu savo šunis,“ – rašė J. Middleton.

Po nuotrauka pasipylė daugybė komentarų su palaikymo žodžiais ir tikinimais, kad viskas bus gerai, o vienišumas yra tik laikina būsena.

Visgi, panašu, kad Jamesas Middleton vis dar kovoja su savo vidiniais demonais. Metų pradžioje vyras prisipažino kenčiantis nuo klinikinės depresijos. Tuomet naujienų portalas DailyMail citavo Jamesą: „Aš negalėjau bendrauti netgi su tais, kuriuos myliu: šeima ir artimiausiais draugais. Žinojau, kad gyvenu puikų gyvenimą ir neturiu kuo skųstis, tačiau tai neapsaugo nuo depresijos. Sunku žodžiais nusakyti, kokia tai būsena. Galima sakyti, kad tai didžiulis liūdesys."

Pasak Jameso, jam buvo itin sunku. Vyras galvojo netgi apie rankos pakėlimą prieš save. Tačiau šių minčių jam padėjo atsikratyti jo augintiniai ir gamta. Jis valandų valandas klajodavo vienas su šunimis ir stengdavosi surikiuoti savo mintis tvarkingai.

Jamesas tuomet tikino, kad susigrumti su liga paskatino jo sesuo Catherine, jos vyras Williamas bei princas Harry, kurie pastaruoju metu daug dėmesio skiria kovai su psichikos ligomis.

Žmonės.lt