Kate Middleton brolis Jamesas prakalbo apie jį kamavusią depresiją: „Negalėjau bendrauti net su savo šeima“

Jamesas Middletonas / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kai kone visas pasaulis kasdien stebi Kembridžo hercogienę Catherine, jos šeimai puikiai pavyksta išlikti užnugaryje. Na, bent jau Catherine ir Pippos broliui Jamesui. Tačiau pasirodo – bandymas išvengti žiniasklaidos ir jos sesę supančių gerbėjų minios, atvedė vyrą iki depresijos.

Tik visai neseniai Jamesas pradėjo dalytis mintimis apie išgyventą depresiją. Anot jo, tai buvo itin sudėtingas gyvenimo tarpsnis, pareikalavęs itin daug jėgų.

„Staiga atsidūriau dėmesio centre ir jutau, kad yra stebimas kiekvienas mano žingsnis: nesvarbu sėkmingas jis, ar ne, – interviu Tatler žurnalui kalbėjo 32-ejų metų vyras. – Tai buvo milžiniškas ir sunkiai pakeliamas spaudimas. Tačiau juk aš esu toks, koks esu – visiškai nesvarbu su kuo susitikinėja mano sesuo ir, ką veikia mano šeima“.

Nors su abejomis seserimis sutaria puikiai ir tikina, jokių nesutarimų tarp jų nekylant, Jamesas atsargiai renka žodžius, kalbėdamas apie karališkąją šeimą.

„Aš gyvenu atskirą gyvenimą. Jeigu jūs domitės manimi, puiku. Tačiau, jeigu jūs manimi domitės tik dėl jų, tuomet visai kas kita,“ – atvirai kalbėjo J. Middletonas.

Metų pradžioje vyras prisipažino kenčiantis nuo klinikinės depresijos. Tuomet naujienų portalas DailyMail citavo Jamesą: „Aš negalėjau bendrauti netgi su tais, kuriuos myliu: šeima ir artimiausiais draugais. Žinojau, kad gyvenu puikų gyvenimą ir neturiu kuo skųstis, tačiau tai neapsaugo nuo depresijos. Sunku žodžiais nusakyti, kokia tai būsena. Galima sakyti, kad tai didžiulis liūdesys."

Pasak Jameso, jam buvo itin sunku. Vyras galvojo netgi apie rankos pakėlimą prieš save. Tačiau šių minčių jam padėjo atsikratyti jo augintiniai ir gamta. Jis valandų valandas klajodavo vienas su šunimis ir stengdavosi surikiuoti savo mintis tvarkingai.

Jamesas tuomet tikino, kad susigrumti su liga paskatino jo sesuo Catherine, jos vyras Williamas bei princas Harry, kurie pastaruoju metu daug dėmesio skiria kovai su psichikos ligomis.

Skaitykite daugiau