Kate Middleton brolis Jamesas per karantiną ėmėsi naujo verslo: įkvėpė mylimi augintiniai

Jamesas Middletonas su augintiniais/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-23 15:00
Kate Middleton brolis Jamesas Middleton per karantiną rankų sudėjęs nelaiko – savo meilę šunims karališkosios šeimos narės brolis pavertė verslu ir įkūrė kompaniją „Ella & Co“, kurios tikslas pasirūpinti keturkojų gerbūviu.

Jamesas Middletonas augina net šešis šunis: vieną auksaspalvį retriverį ir net penkis spanielius. Jis ne kartą yra sakęs, kad augintiniai teigiamai veikia jo emocinę būklę. Jamesas savo įmonėje taip pat prekiaus ir naujos rūšies šunų maistu, kuris buvo sukurtas dietologų ir veterinarų.

„Gyvūnų vertė – neįkainojama, todėl kodėl mes daugiau nepagalvojame apie jų gerovę. Patys save lepiname rytine kava, sporto klubo naryste, vakarienėmis mieste ar bare. Kartais pamirštame palepinti savo keturkojus“, – teigė jis. 

 

Pernai kunigaikštienės brolis prisipažino sirgęs depresija. Anot jo, tai buvo itin sudėtingas gyvenimo tarpsnis, pareikalavęs itin daug jėgų. Kaip pasakojo jis pats, ligą jam sukėlė nuolatinis spaudos dėmesys, kurį pritraukia už pinco Williamo ištekėjusi sesuo Kate. 

 

Princas Williamas su žmona Catherine ir vaikais, princas Harry su žmona Meghan, princas Charlesas su žmona Camilla, Michaelas Middletonas su žmona Carole, Pippa Middleton su vyru Jamesu ir Jamesas Middletonas / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas su žmona Catherine ir vaikais, princas Harry su žmona Meghan, princas Charlesas su žmona Camilla, Michaelas Middletonas su žmona Carole, Pippa Middleton su vyru Jamesu ir Jamesas Middletonas / „Scanpix“ nuotr.

„Staiga atsidūriau dėmesio centre ir jutau, kad yra stebimas kiekvienas mano žingsnis: nesvarbu sėkmingas jis, ar ne, – interviu Tatler žurnalui kalbėjo jis. – Tai buvo milžiniškas ir sunkiai pakeliamas spaudimas. Tačiau juk aš esu toks, koks esu – visiškai nesvarbu su kuo susitikinėja mano sesuo ir, ką veikia mano šeima“.

Pasak Jameso, jam buvo itin sunku. Vyras galvojo netgi apie rankos pakėlimą prieš save. „Aš negalėjau bendrauti netgi su tais, kuriuos myliu: šeima ir artimiausiais draugais. Žinojau, kad gyvenu puikų gyvenimą ir neturiu kuo skųstis, tačiau tai neapsaugo nuo depresijos. Sunku žodžiais nusakyti, kokia tai būsena. Galima sakyti, kad tai didžiulis liūdesys“, – sakė jis. 

 

View this post on Instagram

The ever growing 🐾 pack

A post shared by James Middleton (@jmidy) on

Šių minčių jam padėjo atsikratyti jo augintiniai ir gamta. Jis valandų valandas klajodavo vienas su šunimis ir stengdavosi surikiuoti savo mintis tvarkingai.

Jamesas tuomet tikino, kad susigrumti su liga paskatino jo sesuo Catherine, jos vyras Williamas bei princas Harry, kurie pastaruoju metu daug dėmesio skiria kovai su psichikos ligomis.

 

Naujausi straipsniai