Kate Hudson nusifotografavo nuoga, nes „beveik penktadienis“

Kate Hudson / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-01 11:10
Aktorė Kate Hudson (37 m.) prisidėjo prie šelmiškų pirmojo ryškumo žvaigždžių, kurios socialinėje erdvėje jau yra parodžiusios viską, rašo pramogų pasaulio naujienų svetainė eonline.com.

Aktorė ketvirtadienį savo „Instagram“ paskyroje paskelbė Darreno Ankenmano darytą nuotrauką, kuriai pozavo priešais langą, objektyvui atsukusi nugarą, vieną ranką uždėjusi ant klubo, o kitą – iškėlusi į viršų.

Šalia dviejų fotelių ir stalelio, ant kurio padėtas ženklas „Meilė“, Kate stovi nuogut nuogutėlė.

Grakšti Kate Hudson poza ir prietemoje išryškėjęs siluetas sukuria menišką atmosferą, o nuotrauką aktorė šelmiškai pakomentavo „beveik penktadienis“.

#tbt ???? #PrettyHappy #LOVE #AlmostFriday ????cred @darren_ankenman

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Nors namuose, kaip matyti, nuogybės nesibaido, Kate garsėja ir tuo, kad išėjusi iš namų demonstruoja nepriekaištingą „hippie chic“ stilių, o jos įvaizdis ant raudono kilimo dažnai užgniaužia kvapą.

Kate Hudson, kuri save vadina sporto mėgėja, yra sportinių drabužių kompanijos „Fabletics“ viena steigėjų ir jos veidas. Stiliaus svetainei „The Zoe Report“ ji sakė: „Mano taisyklė yra bandyti paprakaituoti šešias dienas per savaitę – arba intensyviomis treniruotėmis, arba lakstant su vaikais. Tiesiog bandau suprakaituoti.“

Nenuostabu, kad su tokiu treniruočių režimu Kate Hudson kūnas – su drabužiais ar be jų – atrodo nuostabiai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai