Kate Hudson ir Danny Fujikawa laukiasi kūdikio – pora jau žino vaikelio lytį

Kate Hudson ir Danny Fujikawa / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-07 10:04
Aktorė Kate Hudson su naujuoju draugu muzikantu Danny Fujikawa laukiasi kūdikio. Tai jie patvirtino penktadienį ir netgi paskelbė būsimo vaikelio lytį – turėtų gimti mergaitė.

„Mes stengėmės slėpti nėštumą, kiek tik buvo įmanoma, tačiau dabar aš jau apvalėju! Pernelyg didelis iššūkis tai paslėpti, ir turbūt slėpimas labiau sekina, nei tiesiog imti ir pasakyti tai! Mano vaikai, Danny ir aš, kaip ir visa šeima, labai džiaugiasi tuo! Maža mergaitė jau pakeliui“, – taip Kate Hudson parašė, pristatydama vaizdo įrašą, kuriame viską paaiškina.

Aktorė taip pat pridūrė, kad dėl to, jog pirmasis nėštumo trimestras buvo sunkus – sunkiausias iš visų trijų jos vaikų, ji nebuvo aktyvi socialiniuose tinkluose. „Jeigu matėte mane besišypsančią, tai aš melavau“, – apie mėginimą slėpti sunkų nėštumą rašė Kate.

Pora kartu – kiek daugiau nei metus, nors yra pažįstami penkiolika metų. Aktorė yra pasakojusi, kad Danny prireikė kelių mėnesių, kol ėmėsi veikti – pakvietė Kate neva susitikti su dar keliais draugais, o iš tiesų tai virto pirmuoju pasimatymu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai