Kate Beckinsale neįtiko partneris penktoje „Kito pasaulio“ dalyje: „Jis visiškai nepatrauklus“

Kate Beckinsale ir Theo Jamesas filme „Kitas pasaulis: kraujo karai“ / Kadrai iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-01 11:53
Jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodys penktoji vampyrų sagos „Kitas pasaulis“ dalis, kuri vadinsis „Kitas pasaulis: kraujo karai“. Joje pagrindinė herojė Selena, kurią vaidina Holivudo žvaigždė Kate Beckinsale, stos į svarbiausią gyvenimo kovą. Tačiau gražuolė aktorė, atrodo, nebuvo labai laiminga vaidindama su „Divergentės“ serijose išgarsėjusiu Theo Jamesu.

Nors aktorius vadinamas tikru svajonių jaunikiu, Kate Beckinsale teigia, kad jis – visiškai nepatrauklus.

„Theo Jamesas toks nepatrauklus, kad man buvo sunku net pažvelgti į jį. Kartą paėmiau jam šešką, kad tik pralinksminčiau, tačiau, atrodo, niekas neveikia. Jis tiesiog per daug paniręs į save“, – sakė Kate Beckinsale.

Ar gali būti, kad tai – aktorės sarkazmas? Nes 31-erių iš Oksfordo kilęs Theo Jamesas po to, kai suvaidino Ketvertą „Divergentės“ serijose drauge su Shailene Woodley, ne veltui vadinamas tikru svajonių jaunikiu ir turi milijoninį būrį gerbėjų.

Theo Jamesą gyvenime užgrūdino savęs paieškos: gražuolis dirbo ir barmenu, ir gelbėtoju, ir slaugos darbuotoju, vėliau dar bandė tapti žvaigžde muzikuodamas. Tačiau galiausiai juo patikėjo Holivudo prodiuseriai. Po to, kai gavo vaidmenį „Divergentės“ serijose, aktoriui pasiūlymai ėmė plaukti dešimtimis.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Žinau, kad vaidmenis gaunu dėl savo išvaizdos. Tačiau labai norėčiau tikėti, kad juos išlaikysiu dėl to, kaip vaidinu“, – viename interviu sakė Theo Jamesas.

Nuo pirmojo „Kito pasaulio“ serijos filmo praėjo jau trylika metų. Pagrindinė antgamtinio vampyrų ir vilkolakių pasaulio herojė – vampyrė Selena (aktorė Kate Beckinsale) sugrįžta jau penktoje serijos dalyje – „Kitas pasaulis: kraujo karai“.

Gimusi keturioliktame amžiuje, per kelis šimtus metų Selena iš paprastos vampyrės evoliucionavo į nenugalimą karę, kurios (priešingai nei kitų vampyrų) neveikia saulės šviesa. Ypatingos merginos kraujo savybės masina tiek vampyrus, tiek jų nuožmius priešus. Ištyrę Selenos kraują ir perpratę jos išskirtinumo paslaptį, jie potencialiai įgytų didžiulį pranašumą prieš savo amžinus priešininkus. O tuo pačiu – ir galią valdyti pasaulį.

Užvirusioje sumaištyje Selena gali pasikliauti tik savo globotiniu – jaunu vampyru Deividu (aktorius Theo Jamesas) bei pastarojo tėvu Tomu. Patikimai paslėpusi savo dukrą, Selena išsiruošia į pavojingiausią gyvenimo žygį, kurio tikslas – nugalėti karo ištroškusius vampyrų ir likanų vadus bei pabandyti sutaikyti šimtmečius kovojančius priešininkus.

Penktoji vampyrų sagos „Kitas pasaulis“ dalis Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti jau gruodžio 2 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai