Katažinos ir Deivydo Zvonkų dvynukams – 5-eri: ta proga – ypatinga fotosesija

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais – dvyniais Kornelija ir Donatu / „Dobiliukas foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimoje – didelė šventė: jų dvynukai Kornelija ir Donatas gruodžio 1 d. paminėjo 5-ąjį gimtadienį. K.Zvonkuvienė portalui Žmonės.lt pasakoja, kad pirmą vaikų jubiliejų nutarė paminėti ne tik jaukia švente, bet ir įsiamžinti ypatingoje fotosesijoje.

Prieš penkerius metus Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimą papildė du nariai – dvynukai Kornelija ir Donatas. Jie pramogų pasaulio porai suteikė labai daug meilės, džiaugsmo ir prasmės, tačiau kartu – ir naujų atsakomybių.

„Per tuos penkerius metus būta visko – ir rūpesčių, ir vargo, ir džiaugsmo. Vis dėlto, kai grįžti namo ir supranti, kad vaikai tavęs laukia ir visada bus šalia, apima didžiulė palaima.

Esame laimingi, kad jie yra šiame pasaulyje, suteikia prasmės gyventi ir stengtis. Kornelija ir Donatas – didžiausias mūsų gyvenimo variklis“, – beribę meilę vaikams jautriai nusako Katažina, kalbėdama su portalu Žmonės.lt.

Katažinos ir Deivydo Zvonkų vaikai – dvyniai Kornelija ir Donatas / „Dobiliukas foto“ nuotr.

Šią svarbią sukaktį šeima paminėjo keliais būdais. Pirmiausia – jau tradicija tapusia šeimos fotosesija. Zvonkai supranta, kaip greitai bėga laikas, tad jį sustabdyti bei užfiksuoti, kaip auga ir keičiasi vaikai, stengiasi kasmet. 

„Šiemet nusifotografome anksčiau. Įvertinome savo dienotvarkę ir pamatėme, kad kitaip nelabai spėsime. Gerai, kad taip ir padarėme – laiko nebūtų užtekę, o ir vaikai vėliau buvo apsirgę“, – pasakoja atlikėja.

Dvynių gimimo dieną – gruodžio 1-ąją – prasideda kalendorinė žiema, tad šeima nepraleidžia ir šio akcento.

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais – dvyniais Kornelija ir Donatu / „Dobiliukas foto“ nuotr.

„Pamenu, kad prieš penkerius metus, kai gimė dvyniai, iškrito pirmasis sniegas. Žiemos pradžia, prasidedantis kalėdinis periodas lemia, kad fotosesijoje esama šventinių elementų“, – aiškina K.Zvonkuvienė.

Jaukiais kadrais K.Zvonkuvienė sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Fotogalerija:

Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimos fotosesija (20 nuotr.)
+14

Pirmasis dvynukų jubiliejus nepraėjo ramiai – tikrąją gimimo dieną surengta gimtadienio šventė, kurioje dalyvavo Kornelijos ir Donato draugai, krikšto tėvai ir seneliai. Vaikai sulaukė ir ypatingo svečio: brangios, tačiau itin retai matomos močiutės, Deivydo Zvonkaus mamos.

Anot Katažinos, šventę šeimos rate nulėmė pandeminė situacija. „Jei būtume sukvietę visus savo draugus ir gimines, tai svečių sąrašas būtų išaugęs iki šimto“, – juokdamasi portalui Žmonės.lt sako atlikėja.

Gimtadienis prasidėjo dieną ir tęsėsi iki vakaro. Tėvai pasistengė, kad jubiliatų šventė būtų kuo smagesnė: buvo paruošta programa, ant vaišių stalo netrūko saldumynų, o vakarėlį vainikavo fejerverkai. Katažina juokauja, kad smagi ir jauki šventė jai baigėsi ne taip ir linksmai – ji pusę nakties su anyta tvarkė sujauktus namus.

„Močiutė Zvonkuvienė pusę nakties tvarkėsi, kol aš maudžiau vaikus, vėliau ir pati prisijungiau. Patikėkit – buvo ką veikti. Šiandien ryte atsikėliau kaip kosmonautė“, – tikina Katažina.

Katažina Zvonkuvienė su vaikais – dvyniais Kornelija ir Donatu / „Dobiliukas foto“ nuotr.
Ypatingu vaikų gimtadieniu Katažina pasidžiaugė ir socialiniuose tinkluose.
 
„Neįtikėtinu greičiu prabėgo šie penkeri metai…
 
Kornelija ir Donatas apvertė mūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Koks nykus būtų gyvenimas be jų… Su 5-uoju gimtadieniu, mūsų Brangenybės.
 
Iš visos širdies dėkojame „Dobiliuko foto“ už šiltus, tikrų emocijų pripildytus kadrus. Už tai, kad galėjome būti savimi ir mėgautis akimirka čia ir dabar – visi keturi. Kokia laimė būti šeima“, – rašė laiminga mama.
Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais – dvyniais Kornelija ir Donatu / „Dobiliukas foto“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad dvynukų Katažina ir Deivydas susilaukė 2016-ųjų gruodžio 1 d.

„Viskas praėjo labai gerai, sklandžiai. Pilnos kelnės laimės! Dvigubas džiaugsmas, dviguba laimė – tokių emocijų nesu niekada patyrusi. Būtent čia buvo tikrosios emocijos, – puikiai nusiteikusi, sunkiai tramdydama jaudulį 15min kalbėjo Katažina. – Svoris geras, viskas tiesiog idealu. Jau šiandien dėkoju Dievui už visas emocijas ir už tai, kad svarbiausia, jog vaikai sveiki.“

Sužinoję, kad bus dvynukai, Katažina sako, kad ir apsidžiaugė su Deivydu dvigubai. Kornelijos ir Donato vardus pora buvo sugalvojus dar prieš jiems gimstant.

„Norėjome, kad vardai būtų patogiai tariami ir lietuviškai, ir lenkiškai. Be to, Deivydo tėtis buvo vardu Donatas, todėl pagerbėme jį. O ir mūsų su Deivydu vardai yra iš tų pačių raidžių“, – 15min šypsojosi K.Zvonkuvienė.

Kornelija Zvonkutė ir Donatas Zvonkus (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau