Katažina Zvonkuvienė ryžosi įkūnyti Ingą Valinskienę: „Dreba širdis ir rankos“

Katažina Zvonkuvienė ir Inga Valinskienė / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Dreba širdis ir rankos“, – sako Katažina, visą savaitę praleidusi baimėse. Ir ne be reikalo, nes šį šeštadienį BTV „Muzikinėje kaukėje“ jai teks įkūnyti komisijos narę, dainininkę Ingą Valinskienę.

„Baisu ne dėl komentarų, baisu neįžeisti, nepadaryti parodijos, Dieve, nepasišiukšlinti! Aš tiek jos koncertų prisižiūrėjau ir pagalvojau, kad tokia talentinga moteris ir užpavydėjau jos tokio stoto, muzikos „nešimo“, – prieš pasirodymą pasakojo Katažina. Į sceną dainininkė žengė apsirengusi vieną iš pačios Ingos koncertinių suknelių, kurią tiesiai iš I.Valinskienės spintos pasiskolino projekto stilistai.

„Mano suknelė, blemba. Daug siaurino, Katažina? Kažkada, reiškia, buvau tokia liekna, gali būt“, – juokavo Inga Valinskienė.

Katažina Zvonkuvienė / Dovydo Beržinio nuotr.

Katažinos atliktą kūrinį „Būk šalia“ I.Valinskienė pirmą kartą atliko prieš beveik trisdešimt metų ir tai buvo antra jos atlikta daina. Tais laikais profesionalus dainavimas buvo tik pati pradžia.

„Aš manau, kad tu nuostabiai padirbėjai, tikrai nedaug atlikėjų moterų taip žemai gali padainuoti Lietuvoje. Tai yra žiauriai žemai“, – komplimentų Katažinai negailėjo Inga Valinskienė.

Ir kiti komisijos nariai negailėjo atlikėjai komplimentų, nes visi vienbalsiai sutiko, kad Katažinai puikiai pavyko atkartoti išskirtinį, aksominį Ingos balsą.

„O, kad man kas nors pasakytų, kad mano balsas panašus į Valinskienės...“, – juokėsi Livija Gradauskienė.

Katažina Zvonkuvienė / Dovydo Beržinio nuotr.

Dar viena šeštadienio vakaro žvaigždė – laidų vedėja Justė Žičkutė, kuri scenoje užkūrė tikrai karštą šou. Mergina neslepia, kad niekada nesimokė muzikos, nešoko, o „Muzikinės kaukės“ scenoje kuria tikrus stebuklus. Šį kartą į sceną žengė pasipuošusi minimalistiniu triko ir įkūnijo seksualiąją Beyonce. Nors tikroji atlikėja šį klipą filmavo su daugybe dublių ir jis yra sumontuotas iš atskirų kadrų, Justė ryžosi imtis užduoties iš esmės ir maksimaliai atkartoti klipe demonstruojamą šokį, taip pat jį suderinti su gyvu dainavimu.

„Galiu pasakyti, kad tikrai bus bomba! Labai džiaugiuosi, kad gavau šią atlikėją ir šią dainą, nes gimnazijoj, devintoj, gal dešimtoj klasėj, su klasiokėmis atlikom šį kūrinį, buvom net šokį pasistatę ir dabar man buvo kur kas lengviau ruoštis“, – pasakojo Justė.

Tačiau prieš keletą metų mokykloje įgyta šio šokio patirtis ruošiantis projekto pasirodymui naudinga atrodė tik iš pradžių.

Justė Žičkutė / Dovydo Beržinio nuotr.

„Pirmas kartas buvo toks – pašokau trisdešimt sekundžių ir pradėjau giliau kvėpuoti, galvoju, kad dar net nepradėjau dainuoti! Kai reikia tokį šokį sujungti su dainavimu, tai oho, vaikeli... Ir atrodo, kad anglų kalbą mokam puikiai, bet kai reikia dainuoti, daug žodžių sujungti į krūvą, tai taip tas liežuvis susimala...“, – prieš pasirodymą jaudulio neslepė Justė.

Ilgos ir kruopščios repeticijos nenuėjo per niek. Nors į pasirodymo pabaigą Justė ir jautė, kad pradeda trūkti oro, užsispyrusi žemaitė viską idealiai atliko iki galo. Tai pastebėjo ir projekto komisijos nariai.

„Šiandien puikiai pašokai, fantastiškai. Aš vis klausiu, ar tu šokus, ar tu dainavus, o tu nei šokėja, nei dainininkė, o mums čia rodai Beyonces visokias. Aš manau, kad pagal tavo energiją ir pagal tavo užsispyrimą, pagal tavo drąsą, tai tave į pirmas fronto linijas nusiuntus, tai tu ir karą laimėtum, dievaži. O ar tu ištekėjus, ar dar ne?“, – po pasirodymo Justės klausė Inga Valinskienė.

Justė Žičkutė / Dovydo Beržinio nuotr.

„Na, dar ne, bet todėl ir dainuoju apie tai, kad palauk, kas bus, jei tu to žiedo neuždėsi“, – juokėsi Justė.

„Ne tik, kad kas jam bus, bet, manau, kad su tokia moterim bet kuris vyras bus laimingas, tu už jį ir į karą nueisi, ir Beyonces visas sušoksi, ir vaikus užauginsi, ir sriubas visas išvirsi, namus pastatysi, ką tik nori, nes tokios energetikos gyvai seniai nesu mačius. Tu turi žiaurų potencialą“, – komplimentus Justei dalijo Inga Valinskienė.

Ir tai tik dalis įspūdingų pasirodymų, kurie laukia šį vakarą, nes Gytis Ivanauskas įkūnys Igorį Kofą, Toma Vaškevičiūtė taps Britney Spears, Egidijus Sipavičius atliks Rodo Stewarto kūrinį, Maksas taps „The Prodigy“, Rokas Petrauskas – scenos kolega Egidijumi Sipavičiumi, operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė taps seksualiuoju Tomu Jones, Ieva Zasimauskaitė įkūnys Michaelį Jacksoną, o Dovydas Laukys – Rag‘n‘Bone Man.

Muzikalus šeštadienio vakaras žiūrovų laukia šeštadienį, 19.30 val., per BTV.

Skaitykite daugiau