Katažina Zvonkuvienė renkasi suknelę: kuri atrodo gražiausiai?

Katažina Zvonkuvienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Katažina Zvonkuvienė net ir skaičiuodama paskutines nėštumo atrodo elegantiškai. Turėdama laisvą minutę ji aplanko parduotuves ir pasiduoda moteriškai silpnybei – išsimatuoja patikusius drabužius, o kokiu vienu kitu ir spintą papildo.

Tačiau rasti tinkantį ir patinkantį drabužį, kaip pati sako – ne pati lengviausia užduotis, todėl tenka aplankyti ne vieną parduotuvę. „Tikrai nėra lengva, nes augimas spartus ir imu galvoti – ar čia perku savaitei, ar mėnesiui, ar kuriam laikui?“ – 15min kalbėjo Katažina.

Pasak jos, vasarą ir pirmais rudens mėnesiais, kol pilvas dar nebuvo toks didelis, rasti drabužius buvo paprasčiau. „Jau neužsimesi kokios maikutės, reikia šilčiau apsirengti, o dabar, kai jau nebedaug to laukimo beliko, tai jau sunku į drabužius ir įtilpti“, – kalbėjo jo.

Katažina Zvonkuvienė / Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau nepaisant to, Katažina visuomet stengiasi atrodyti pasitempusi. „Norisi ir atsinaujinti, ir ką gražesnio apsivilkti. Man svarbu, kad drabužis būtų gražus, gerai atrodytų. Tačiau priklauso nuo savijautos, būna visokių dienų. Kai nuotaika gera – pasipuošiu, bet būna, kad noriu lįst į kampą ir atrodyti nematoma“, – linksmai kalbėjo ji.

Šiandien dainininkė sako pati sau veidrodyje jau atrodanti didelė, tačiau kaip pati pasakoja, vyras, muzikantas Deivydas Zvonkus kasdien jai pažeria tiek komplimentų, kad ji jaučiasi pati gražiausia moteris.

Antradienį Katažina pasimatavo kelias jai patikusias sukneles. Pasidalinusi asmenukėmis socialiniuose tinkluose ji internautų klausė patarimo – kuri tinka labiausiai?

Kuri suknelė atrodo gražiausiai?

Katažina Zvonkuvienė pasimatavo „nėštukėms“ skirtas sukneles (4 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+1
Skaitykite daugiau