Katažina Zvonkuvienė pasidalijo naujomis dvynukų nuotraukomis – mažylių šypsenos praskaidrins pirmadienį

Katažina Zvonkuvienė pasidalijo naujomis dvynukų Kornelijos ir Donato nuotraukomis / Asmenininio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-24 16:59
Prieš penkis mėnesius dainininkų Katažinos ir Deivydo Zvonkų gyvenimas pasikeitė amžiams – pasaulį išvydo dvynukai Kornelija ir Donatas. Rūpintis dviem vaikais nėra lengva, bet Katažina pasirūpina, kad mažyliai būtų ne tik pamaitinti ar išpuošti, bet ir pamyluoti. Tik mylimi vaikai šypsosi taip meiliai, kaip naujausiose nuotraukose įamžinti Kornelija ir Donatas.

Katažina pasidalijo naujomis vaikučių nuotraukomis ne tik norėdama parodyti, kaip paaugo dvynukai, bet ir padėkoti už nuolat ją surandančias dovanas. Štai ir nuotraukose matomi drabužėliai – dovana nuo nepažįstamos merginos.

„Daugumai šios nuotraukos atrodo kaip reklama, o iš tiesų buvo taip, kad gavome šiuos drabužėlius dovanų dar sausio pradžioje, kai vaikai visai leliukai buvo.

Vėl radau tuos drabužėlius visai neseniai. Visa laimė, kad dar neišaugo jų“, – juokėsi Katažina.

Dainininkė pasakojo, kad aprengusi mažylius naujais drabužėliais liko sužavėta. Vaikučiai atrodė taip žaviai, kad Katažina neatsispyrė pagundai juos nufotografuoti ir pasidalyti nuotraukomis feisbuke.

„Vaikai pavasarį galės pasipuošti gražiai“, – kalbėdama su Žmonės.lt sakė K.Zvonkuvienė.

Garsi moteris pasakojo, kad dvynukai auga sparčiai. Su vaikučių augimu susijusi ir kurioziška istorija – jie išaugo visai naujus drabužėlius. Tiksliau, kepurytes.

„Kaip žinia, vaikučiai gimė gilią žiemą ir atrodė, kad galėsim tas kepurytes kaitalioti ir kaitalioti. O išėjo taip, kad uždėjome vos kelias kepures ir liko nauji maždaug aštuoni vienetai“, – sakė Katažina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama