Katažina Zvonkuvienė pasidalijo jaudinančiu filmuku iš dvynukų krikštynų

Katažinos ir Deivydo Zvonkaus dvynių krikštynos: gimtajame kaime – su lietumi, lašiniais ir daug daug meilės. / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-16 21:41
Birželio 1 dieną dvynukus pakrikštiję dainininkai Katažina ir Deivydas Zvonkai pasidalijo vaizdo įrašu iš jų šeimai svarbios dienos. Kornelijos Zvonkutės ir Donato Zvonkaus krikštynų filmukas buvo patalpintas „YouTube“ platformoje.

Vaizdo įraše – gražiausios krikštynų ir šeimos fotosesijos akimirkos. Tačiau labiausiai jaudina įrašo garso takelis – tai pačios Katažinos Zvonkuvienės atliekama giesmė. Ją moteris giedojo per savo vaikučių krikštynas.

Pusės metų dvynukus Korneliją ir Donatą pora pakrikštijo Katažinos gimtajame Padvarionių kaime.

Mažųjų krikšto tėvais tapo Katažinos sesuo su vyru – Alicija ir Jurijus Nikonovai. Jautrių momentų, be abejo, nestigo visiems.

„Krikšto ceremonija man apskritai yra be galo jaudinanti ir jautri, – kalbėdama su „Žmonių“ žurnalo prisipažino Katažina. – Aš, giliai tikinti, labai laukiau to momento. Kunigas pasakė gražią kalbą apie tai, kodėl žmonės gimsta, kodėl jie ateina į šį pasaulį. Graudinausi, bet kartu ir jaučiausi atsakinga už viską, kas vyksta aplink. Kai esi vienas, galvoji tik už save, leidi emocijoms tave užvaldyti... O tapus mama jau viskas yra kitaip.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai