Katažina Zvonkuvienė papasakojo, kas supiršo ją ir Deivydą

Katažina ir Deivydas Zvonkai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-03 11:15
Katažina Zvonkuvienė paskutiniu metu gyvena vaikų auginimu ir kitiems dalykams ar temoms, pasak jos, laiko dažniausiai pritrūksta. Tiesa, moteris neslepia, kad susilaukus vaikų ir su jais praleidus nemažai laiko, mamai labai norisi kur nors išeiti, ištrūkti bent iki parduotuvės apsipirkti.

Katažina laidoje „Gero vakaro šou“ gražiausius padėkos žodžius skyrė savo vyrui: „Labai labai tau ačiū, kad šį vakarą tu mane išleidai, kad pasilikai, kad maitini... turbūt. Pamaitinai?“ – į kamerą kalbėjo Katažina. Moteris sako koncertuoti dar nepradėjusi, tačiau džiaugėsi, kad turėjo progą išeiti į žmones ir padainuoti „Lietuvos garbės“ ceremonijoje.

Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Katažina vedėjams papasakos ir apie pažintį su Deivydu bei atskleis kai kuriuos dar negirdėtus faktus. „Aš norėjau dainos. Norėjau įsirašyti dainą. Stano sutiko, Zvonkus nesutiko. Stano sako, reikia su Zvonkum pašnekėt. Pašnekėjo. Tai dabar jau šešeri metai... labai smarkiai sutiko“. Moteris sako labai norėjusi, kad vaikai būtų panašesni į Deivydą: „Tikėjausi, kad jie bus labiau panašūs į Deivydą, kad bus ramesni, kad mažiau verks, bet tas temperamentas permušė viską...“, – pasakoja Katažina ir priduria, jog net ir prieš pat išvykstant į filmavimą duktė iškėlė jai sceną dėl valgymo.

Kaip Katažina ir Deivydas rinko vardus vaikams, kokį vardą savo dukrai jau yra išrinkęs Justinas Jankevičius, kas geriau rašo dainas – Stano ar Deivydas? Visi atsakymai ir netikėtas žodžių-dvynių žaidimas su Katažina laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą.

Vaikai „Rimtuose pokalbiuose“ pasakos apie mamas: kokios jų pareigos, kaip jas reikėtų pasveikinti su mamos diena, ką mamos labiausiai mėgsta ir kaip vaikai meluoja mamoms, kad jų valgiai skanūs.

Taip pat laidoje svečiuosis reperis, sportininkas ir verslininkas Ironvytas, kuris atskleis netikėtų detalių apie sportininkus – kodėl kultūristai nuolat žiūri į veidrodžius ir kokį poveikį sporto rezultatams daro asmenukės?

Linksmi pokalbiai, dainos ir žaidimai jau šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai