Katažina Zvonkuvienė nuo Natalijos Bunkės gavo kibiru per galvą: žiūrėkite video

„Pop Ladies“ / Gretos Skaraitienės / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-11 14:19
Atlikėją Nataliją Bunkę daug kas laiko fenomenalia moterimi dėl jos sugebėjimo bendrauti ne tik su visais buvusiais vyrais, bet ir su naujomis jų antrosiomis pusėmis. O gal visa tai tėra kruopščiai apgalvotas viešojo įvaizdžio kūrimas?

Už buvusio N.Bunkės vyro Deivydo Zvonkaus ištekėjusi atlikėja Katažina Zvonkuvienė su N.Bunke kartu dainuoja ir grupėje „Pop Ladies“, tačiau iš tam tikrų K. Zvonkuvienės pasisakymų gali pasirodyti, kad moterų draugystė nėra iki galo nuoširdi.

Jau šį trečiadienio vakarą K.Zvonkuvienė pasirodys LNK laidoje „Su cinkeliu“, kurios vedėjas Mantas Stonkus nepraleido progos savo viešniai priminti vieno vaizdo įrašo, kuriame užfiksuotos grupės „Pop Ladies“ merginos.

Vasarą vykusiame muzikinio filmo filmavime atlikėjos vaidino melžėjas, o savo šokį tarp karvių pagyvino kibirais ir kitais atitinkamais atributais. Įraše aiškiai matyti, kaip N.Bunkės sviestas kibiras pataiko tiesiai K.Zvonkuvienei į galvą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Katažiukai, ar labai skaudėjo?“ – juokdamasis savo viešnios paklausė M.Stonkus. „O kaip tau atrodo, po tokio vaizdelio? Patikėk...“ – daug rimtesniu veidu atsakė K.Zvonkuvienė.

„Čia mano vyro pirma žmona man už kažką keršijo“, – pridūrė atlikėja, tačiau daugiau apie tos dienos filmavimą neatviravo.

Pamatykite vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotos skaudžios „Pop Ladies“ klipo filmavimo akimirkos:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai