Katažina Zvonkuvienė nesulaikė ašarų: „Su tėčiu padainuoti nespėjau“

Katažina Zvonkuvienė / Laimos Kavaliauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-24 09:34
Nuoširdumu pavergiantis muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ į sceną kviečia ypatingus – kraujo ryšiais susijusius duetus. Kartais jų pasirodymus vainikuoja neprognozuotos emocijos.

„Nežnau, ar rišliai ir ramiai galėsiu komentuoti šį pasirodymą“, – apsipylusi ašaromis prisipažino Katažina Zvonkuvienė. Ją iki širdies gelmių sujaudino telšiškių Antano (67) ir Gabrielės (21) pasirodymas. Pora pasirinko Rositos Čivilytės ir Merūno Vitulskio atliekamą dainą „Jei tiki“.

„Šį vakarą žiūrėdama į jus pagalvojau, kad taip norėjau... Taip norėjau padainuoti su tėčiu, bet nespėjau...“ – atviravo tėčio dėl sunkios ligos netekusi dainininkė. Ji atskleidė, kad vis dar svajoja atlikti kūrinius ir su kitais šeimos nariais.

„Muzikos kalba, dalijimasis viena scena su šeimos nariais – tai neįkainojama patirtis. Džiaugiuosi už mūsų dalyvius, linkiu tą patirtį saugoti, o kitus – nepraleisti progos patirti gražiausius jausmus su artimaisiais“, – kvietė dainininkė.

Nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ jau šeštadienį 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Vedėjai Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Martynas Levickis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai