Katažina Zvonkuvienė nesulaikė ašarų: „Mažai kas žino, kad turiu ne vieną seserį“

Katažina Zvonkuvienė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-07 09:56
Ko gero nuoširdžiausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ pasiekė finišo tiesiąją. Jau šį šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovai tiesioginio balsavimo metu nuspręs, kuris iš keturių šeimyninių duetų iškovos pagrindinį projekto prizą.

Komisijos narės Katažina Zvonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė ne kartą kalbėjo apie tai, kad muzikinis šou joms – tikras iššūkis. „Grįždama po filmavimų jaučiuosi be galo išsunkta. Nei juoko, nei ašarų ten nesuvaidinsi – kiekviena mūsų emocija yra tikra ir išgyventa. Kitaip ir būti negali – juk scenoje duetu dainuoja patys artimiausi žmonės“, – sakė D.Filmanavičiūtė.

Finalinės laidos metu ašarų nepavyks sulaikyti ir Katažinai Zvonkuvienei. Jai itin sujaudino sesučių Sofijos ir Kleopatros Vasilevskyčių pasirodymas. „Du balsai – viena širdis“ scenoje Katažina jau dainavo su savo seserimi Alicija. „Graudinuosi... Kai susikabinot už rankų, pagalvojau, kad mažai kas žino, kad turiu ne vieną seserį, o dvi“, – atviravo žinoma moteris.

„Mano vyresnioji sesuo gyvena Rusijoje... Mūsų kontaktas labai prastas ir dėl to labai gaila. Niekada nemaniau, kad gyvenime gali taip atsitikti. Seseriška meilė yra aukščiau už viską – šeimos meilė, artimiausių žmonių... Branginkit šį jausmą“,– ašaras sunkiai tramdė žinoma moteris.

Nuoširdžiausi pasirodymai, ypatinga finalinė kova ir tiesioginis žiūrovų balsavimas. „Du balsai – viena širdis“ superfinalas jau šį šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai