Katažina Zvonkuvienė ir Šarūnas Kirdeikis – nauja „Žvaigždžių duetų“ pora

Katažina Zvonkuvienė ir Šarūnas Kirdeikis / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-11 11:10
Sausio mėnesį į LNK eterį sugrįžtantis legendinis muzikinis projektas „Žvaigždžių duetai“ jau dabar žada daug emocijų, aistros bei dramos. Šią savaitę jau paaiškėjo kelios projekto poros, o eteryje žiūrovai atpažino dar vieną įspūdingą duetą – atlikėją Katažiną Zvonkuvienę ir choreografą Šarūną Kirdeikį.

Galbūt dėl puikių tarpusavio santykių, filmuodamiesi projekto „Žvaigždžių duetai“ anonse K.Zvonkuvienė ir Š.Kirdeikis atmosferą įkaitino iki maksimumo. Dramatiškas jų etiudas, kuriame tikrinamos meilės ir neapykantos ribos, vainikuojamas karštu poros bučiniu. Po filmavimo K.Zvonkuvienė atviravo, kad šįkart tokiam režisieriaus sumanymui per daug nesipriešino.

„Galbūt anksčiau tos drąsos buvo mažiau, ir toks pasiūlymas suglumindavo, tačiau dabar žiūrėjau į viską paprasčiau. Tokie aktoriniai elementai yra mūsų darbo ir projekto dalis, ir reiktų tai priimti kaip vieną iš savo profesijos išraiškų.

LNK nuotr.
LNK nuotr.

Filmuodamiesi buvome pakankamai atsipalaidavę, ir tikrai esu rami dėl žmonių reakcijų ir atsiliepimų. Žiūrovas ir turi patikėti, kad visas šis projektas yra kuriamas su meile, su užsidegimu, su drama, su aistra, su visomis tikromis emocijomis“, – kalbėjo įspūdingoje scenoje nusifilmavusi K.Zvonkuvienė.

O kaip į tokį aistringą žmonos bučinį su kitu reagavo K.Zvonkuvienės vyras Deivydas Zvonkus? „Mes esame sutarę, kad darbas yra darbas – be to, džiaugiuosi, kad šiuo atveju turiu absoliučiai neproblemišką vyrą, o pagrindinis dalykas mūsų santykiuose yra pasitikėjimas. Todėl žinau, kad dėl šito jis tikrai nesuks galvos“ – atviravo K.Zvonkuvienė.

Greitas scenos žmonių gyvenimo tempas šventiniu laikotarpiu tampa dar labiau įtemptas, ir K.Zvonkuvienė neslėpė, kad laiko susitikimams ir repeticijoms su Šarūnu nepavyksta rasti tiek, kiek norėtųsi.

„Nuotaikos geros ir darbingos, tačiau dabar tiesiog neturime laiko susitikti ir padirbėti kartu tiek, kiek norėtųsi. Tačiau namų darbus atliekame, vis susiskambinam, dalijamės savo paieškų rezultatais ir idėjomis, pasitariam. Reikia atlaikyti šį šventinį laikotarpį, o jau tada į viską pulsime stačia galva“, – kalbėjo projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvė.

K.Zvonkuvienė negailėjo komplimentų ir savo partneriui Š.Kirdeikiui. „Aš visada žavėjausi juo kaip asmenybe, ir kaip šokėju, o kai pirmą kartą išgirdau dainuojantį, susižavėjau ir kaip dainininku! Kartais jam net juokaudama sakau, kad žiūrovams kils abejonių, kuris iš mūsų yra tas profas“, – nusijuokė atlikėja.

„Nors po tokių žodžių jis mane tik pagiria už kuklumą, tačiau aš neperdedu – Šarūnas tikrai puikiai girdi, puikiai intonuoja, o projekte tobulėti stengsimės abu“, – pridūrė K.Zvonkuvienė.

Daugiau naujienų apie sugrįžtantį legendinį projektą „Žvaigždžių duetai“ – jau netrukus!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai