Katažina Zvonkuviene besižavinti jauna atlikėja Emilija pristato savo pirmąją dainą

Emilija Silkaitė/Karolinos Jankovskos Polonis nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-25 09:53
Gyvenimo tempui sulėtėjus, skaitytojams savo naują dainą pristato jauna atlikėja Emilija, teigianti, kad būtent karantinas suteikė daugiau laiko kurti, nes atsirado daugiau laisvės apmąstymams, eksperimentams ir savęs įsivertinimui.

Dainininkė teigia, jog kaip ir daugelis meno kūrinių, ši daina yra apie meilę, šiuo atveju – laimingą. Tekstą mergina kūrė pati, o melodiją jai parašyti talkino muzikantas Modestas Rinkevičius.

„Mes visada susiskambindavome ir aptardavome su juo, kaip padaryt geriau, kad būtų malonu klausyti ne tik ausiai, bet ir sielai. Taigi, esu atsakinga už dainos žodžius, už melodiją – Modestas, o muziką kūrė Germanas Skoris. Esu labai dėkinga jiems už pagalbą“ – dainos kūrybinę grupę atskleidžia Emilija.

„Viskas prasidėjo maždaug šeštoje klasėje, ilgai lankiau bažnyčios chorą, vėliau susimąsčiau apie privačias vokalo pamokas pas savo srities profesionalę Jekateriną Fiodorovą,“ – apie muzikinio kelio pradžią pasakoja Emilija.

Emilija Silkaitė/Karolinos Jankovskos Polonis nuotr.
Emilija Silkaitė/Karolinos Jankovskos Polonis nuotr.

Atlikėja scenoje nėra visiškai naujokė. 2018 m. Konkurse „Lenkiškos dainos“, vykusiame Vilniuje, mergina užėmė 3-iąją vietą. Taip pat, dainininkė tapo nugalėtoja ir prizininke užsienyje vykusiuose konkursuose: Portugalijoje apdovanota už puikų dainos atlikimą, Rumunijoje užimė 2-ąją vieta ir gavo auksinį apdovanojimą bei Prahoje užimė 1-ąją vietą ir taip pat džiaugėsi auksiniu medaliu.

Paklausus merginos, kokie atlikėjai ir grupės ją labiausiai įkvėpia, ji nei nemirktelėjus atsako: „Mane itin žavi Katažina Zvonkuvienė, o klausau įvairios muzikos, kiekviena grupė turi savo stilių ir motyvus, dėl to neteisiu nei vienos grupės ar atlikėjo“.

 

„Planuoju dalyvauti konkursuose bei tobulinti savo balsą. Be abejo, norėčiau pabandyti sukurti kažką bendro ir su žinomais Lietuvos atlikėjais“, – priduria jaunoji dainininkė.

Emilija tiki, jog pirmoji daina yra tik pradžia ir tikina ateityje pasidalinsianti savo kitomis kurtomis dainomis.

„Norėčiau kurti tai, kas suteikia sielai džiaugsmo. Manau, jog viskas ir visur yra įmanoma, tik reikia tiesiog stengtis siekti užsibrėžtų tikslų ir nebijoti replikų. Bandyti ir kurti niekada nevėlu“ – sako ji.

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai