Katažina Zvonkuvienė pasidalino vaikystės nuotrauka ir atskleidė didžiausią savo kompleksą: „Buvau tikras patyčių objektas“

Kaune surengto grožio vakaro akimirkos / Rimgaudo Budrio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Katažina Zvonkuvienė neretai pavadinama viena gražiausių Lietuvos moterų. Vis dėlto, jauna mama atvira – didžiuliai vaikystės kompleksai kartais ją kankina ir dabar, o norėdama juos paslėpti, moteris net rizikuodavo sveikata.

„Moteriai svarbiausia yra spindinčios akys ir pasitikėjimas savimi. Vis dėlto, niekada nedrįsau apie save pasakyti, kad esu graži. Tegul tai sako kiti žmonės. Nors kas rytą, kai atsikeliu pobaisė, vyras man primena: „Kokia tu graži.“ Matyt, tikrai myli. Šiuo metu pasitikėjimo savimi turiu gerokai daugiau nei vaikystėje, bet apie grožį vis tiek kalbu atsargiai“, – pasakojo Katažina.

Moteriai teko išgyventi ir itin skaudžias patirtis dėl netobulos išvaizdos. „Plaukai buvo mano didžiausias gyvenimo kompleksas. Mokiausi mažoje Vilniaus rajono mokykloje, o į pirmąją klasę atėjau nuskusta nuliu ir dar su skarele, nes nuo vaikystės labai prastai augo plaukai. Iš karto tapau bjauriuoju ančiuku, patyčių objektu. Kai Lietuvoje išlindau į viešumą irgi sulaukiau labai daug skaudžių komentarų dėl savo išvaizdos. Nuo mažens į galvą buvo įkalta, kad aš kitokia, negraži plika… Ilgai kovojau su šia bėda“, – atvirai apie skaudžius išgyvenimus kalba Katažina.

Katažina Zvonkuvienė vaikystėje ir dabar / Asmeninio albumo nuotr.

„Buvau net peržengusi ribą – ar pakenks, ar nepakenks sveikatai klausimų jau nebebuvo. Svarbiausia buvo efektas, o ne tai, ar procedūra kenkia plaukui. Esu perfekcionistė ir į sceną noriu žengti atrodydama be priekaištų. Dėl to visada jaučiu lengvą įtampą, bet tai – mano variklis. Jei yra, kur tobulėti, tą ir darau. Dabar labai džiaugiuosi prieš ketverius metus atradusi juostinį plaukų priauginimą. Pagaliau galiu džiaugtis gražiais plaukais, didele jų apimtimi. O, kad prisiauginus plaukus savieji nušiūra – mitas. Maniškiai kaip tik atsigavo, pradėjo geriau augti – juk jų nebekankinu nesibaigiančiais eksperimentais, plaukų laku ir putomis. Tai tuo pačiu padėjo išspręsti ir mano kompleksą. Juk moteriai svarbiausia spindinčios akys ir pasitikėjimas savimi“, – atskleidžia dvynukų mama.

Katažinos ir Deivydo Zvonkaus dvynių krikštynos: gimtajame kaime – su lietumi, lašiniais ir daug daug meilės (55 nuotr.)
+49
Skaitykite daugiau