Katažina Zvonkuvienė apsisprendė: „Aš grįžtu į sceną“

Katažina Zvonkuvienė su savo dvynukais Kornelija ir Donatu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-22 11:14
Dainininkės Katažina Zvonkuvienė ir Ineta Pūzaraitė-Žvagulienė papasakojo apie vienas svarbiausių akimirkų savo gyvenime – mažylių gimimą. Katažina kalbėjo, kad jau dabar ji nori grįžti į sceną ir po truputį tam ruošiasi, tačiau pripažino, kad gimus jos ir Deivydo dvynukams pagrindinis prioritetas – vaikai.

„Pasiilgstu scenos. Tačiau niekas neatstos vaikų. Visur ir visada dabar bus vaikai. Bet taip pat manau, kad tėvai taip pat turi būti laimingi, o laimingas esi tada, kai dirbi mėgstamą darbą – gyveni muzika, negaliu gyventi be scenos. Ir aš galbūt ne pilna koja, bet aš grįžtu į sceną“, - laidoje „KK2 penktadienis“ sakė K. Zvonkuvienė.

Moteris pasakojo, kad dvynukų gimimas nepaprastai sutvirtino jos ir Deivydo santykius: „Iš esmės niekas nepasikeitė, pasikeitė požiūris. Sutvirtėjo šeima ir džiaugiuosi, kad tas šeimos pagrindas įgauna prasmę. Mūsų santykiai tvirtėja vis labiau“.

Katažina atskleidė, kad Deivydas puikiai susitvarko su savo, kaip tėvo pareigomis, moka ir sauskelnes pakeisti, ir atlikti kitus būtinus darbus: „Ne visi patikės, bet jau pirmą naktį po gimdymo man liepė daugiau ilsėtis ir vyrui nieko neliko, kaip visko išmokti.“

K. Zvonkuvienė laidoje taip pat pasakojo, kad po gimdymo jai ir Deivydui grįžus į namus, laukė draugų staigmena – papuošta Kalėdinė eglutė.

„Kai grįžome namo buvo gruodžio 11-ąją, grįžome į šiltus namus, į baltą dvynukų kambarį, draugai mums papuošė eglutę. Aš taip bijojau pagimdyti ir grįžti į namus, kur nėra šio šventinio akcento“, - sakė K. Zvonkuvienė.

Laidoje dalyvavusi Ineta Pūzaraitė-Žvagulienė prieš beveik keturis mėnesius pagimdė antrąjį kūdikį. Ineta laidoje pasakojo, kad antrasis gimdymas nebuvo sudėtingas: „Pats gimdymas nebuvo sudėtingas, buvo lengvas ir paprastas, tik netikėtas, o kadangi gimdžiau gerokai anksčiau, pagimdžiau „ankstuką“. Buvo sunkiau psichologiškai“.

Visą laidą „KK2 penktadienis“ žiūrėkite penktadienį 19 val. 30 min. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai