Katažina Nemycko vienam vakarui taps Ruslana ir primins jos hitą „Wild Dances“

Katažina Nemycko / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-25 11:01
Gegužės 1-ąją sukanka lygiai dešimt metų, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą. Šia iškilia proga LNK televizija kviečia visą Lietuvą prie ekranų ir į Vilniaus Katedros aikštę – čia, įspūdingo dydžio mobilių ekranų ir konstrukcijų pripildytoje scenoje, nugriaudės šventinis koncertas „Mes švenčiam 10 metų ES“. Jį vesti patikėta dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei ir „radistams“ Jonui Nainiui ir Rolandui Mackevičiui.

„Išskirtinį pasirodymą šiam koncertui ruošia ir „Lietuvos balso“ mokytoja dainininkė Katažyno Nemycko – ji drauge su choru perdainuos 2004-ųjų metų Eurovizijos nugalėtoją dainą „Wild Dances“, kurią atliko mylimiausia Ukrainos atlikėja ir aktyvistė Ruslana. Kaip tik 2004-aisiais Lietuva įstojo į Europos Sąjungą. Ši daina bus dedikuota Ukrainai ir jos siekiui tapti visaverte Europos sąjungos nare, – dainos pasirinkimą komentuoja koncerto „Mes švenčiam 10 metų ES“ prodiuseris Gediminas Jaunius. – Tai bus itin efektingas ir emociškai labai stiprus pasirodymas. Katedros aikštėje laukiame visų, palaikančių Ukrainos kovą už laisvę!”

Milžiniška scena su mobiliais ekranais ir moderniausia garso, video ir šviesos technika bus pradėta montuoti jau šį šeštadienį – per Katedros aikštę nusities „L“ formos podiumas, atlikėjai pasirodys keliose erdvėse, žiūrovus užburs šokio choreografijos, akrobatų šou. Daugiatūkstantinei miniai Vilniaus Katedros aikštėje ir visai Lietuvai gegužės 1-ąją koncertuos garsiausi šalies atlikėjai ir grupės: Martynas Levickis, Vaida Genytė, Merūnas Vitulskis, Mia, „Lietuvos balso“ antrojo sezono nugalėtojas Paulius, Kastytis Kerbedis, Irena Starošaitė, Aistė Pilvelytė, Žilvinas Žvagulis, Milita ir Gabrielius Vagelis, „Rollikai“, „Pinup girls“, „Pikaso“, o iškiliausios šalies asmenybės ir nusipelnę visuomenės veikėjai, ruoš specialius video reportažus ir išskirtinius interviu – tai bus galingas dešimtmečio šou!

Šventiniame koncerte bus prisiminti svarbiausi ir reikšmingiausi Lietuvai per dešimtmetį Europos Sąjungoje vykę įvykiai, vertinamas nueitas mūsų šalies kelias ir pasiekimai ES. Koncertą „Mes švenčiam 10 metų ES“ iš dalies finansuoja Europos parlamentas, koncertą organizuoja kūrybos namai „Elitaz“. 

„Seacret“ nuotr.
„Seacret“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai