Katažina Nemycko ištekėjo už Deivydo Zvonkaus, dainininkė tapo Zvonkuviene

Katažina ir Deivydas Zvonkai / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2014-07-26 12:11
Šeštadienio popietę Vilniuje po trejų metų draugystės susituokė grupės „Pop Ladies“ narė Katažina Nemycko (33) ir kompozitorius Deivydas Zvonkus (36), praneša Žmonės.lt. Pora pirmiausiai savo santykius oficialiai įteisino civilinės metrikacijos skyriuje, o vėliau vienas kitam amžiną meilę prisiekė Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje. Po santuokos Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje, paaiškėjo, kokią pavardę pasirinko Katažina.

 

Žiūrėkite vaizdo įrašą po tuoktuvių ceremonijos Medininkų bažnyčioje:

Katažinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus santuoka Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje įvyko vidurdienį.

Svarbiausia šypsotis. Šiandien Zvonkų vestuvės, visi turi būti laimingi. Jausmas nerealus“, – Žmonės.lt sakė Katažina.

Likus pusvalandžiui iki jo, pradėjo rinktis artimiausi poros bičiuliai. Likus dešimčiai minučių iki 12 valandos, į kiemą įriedėjo du prabangūs juodos spalvos „Mercedes Benz“ markės automobiliai.

Iš jų išlipo jaunavedžiai ir jų liudininkai. Jais tapo jaunikio brolis Romualdas Zvonkus ir jaunosios sesuo Alicija Nikonovienė.

Netrukus paaiškėjo ir didžioji intriga – kokią pavardę pasirinko Katažina. Kad rinksis vyro, niekam nekilo abejonių dar prieš vestuves, tačiau galimi variantai buvo keli: Zvonkė, Zvonkienė, Zvonkuvienė. 

Katažina Nemycko, ištekėjusi už Deivydo Zvonkaus, tapo Katažina Zvonkuviene.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Katažinai stilistas Liutauras Salasevičius vestuvėms parinko pečius atidengiančią suknelę, ją dekoravo kelių metrų ilgio šleifu. Jaunosios galvą puošė nuometas.

Prireikus, Katažinai nuometą padėjo prilaikyti ir svečiai, ir vyras. Rankoje nuotaka laikė įvairių vasariškų gėlių puokštę.

Deivydas vestuvių ceremonijai pasirinko tamsiai mėlynos spalvos klasikinį kostiumą. Įdomu tai, kad Deivydo plaukų spalva vestuvių dieną skyrėsi nuo įprastos – ji buvo sidabrinė.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Po ceremonijos susirinkusieji sveikino jaunuosius ir kėlė šampano taurę už jų laimę. Neapsieita ir be dainų: susirinkusieji traukė įvairių dainų posmus, o prie jų mielai prisijungė ir Katažina.

„Viskas baigta Nemycko, dabar busi Zvonkuvienė“, – juokėsi Katažina.

Moteris tikino, kad nebuvo taip baisu, kaip ji manė, kad bus. „Svarbiausia šypsotis. Šiandien Zvonkų vestuvės, tai visi turi būti laimingi. Jausmas nerealus“, – portalui Žmonės.lt sakė atlikėja.

Pabendravę gerą pusvalandį su svečiais, įsiamžinę bendroje nuotraukoje, sutuoktiniai išvyko į fotosesiją. Pakeliui į bažnyčią Zvonkai surengė fotosesiją apylinkės, iš kur yra kilusi Katažinos šeima, pievose.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

PAPILDYTA nuo 15 val.

Vėliau jaunavedžių laukė santuokos ceremonija Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje. Bažnytinė ceremonija buvo numatyta 15 valandą, pora prie bažnyčios atvyko likus dešimt minučių iki tuoktuvių. Į bažnyčią Katažina žengė įsikibusi Deivydui į parankę.

Jaunųjų meilės priesaikos nepraleido ir būrys pramogų pasaulio atstovų: Katažinos ir Deivydo kolegos, bičiuliai. 

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Katažina ir Deivydas Zvonkai mielai pozavo fotografams, tačiau pastarieji nebuvo įleidžiami į bažnyčios teritoriją. Prie vartų stovėjo apsaugos darbuotojai ir vestuvių planuotojos, kurios užtikrino, kad į ceremoniją patektų tik svečiai.

Pamaldos buvo aukojamos lietuvių ir lenkų kalba. Katažina per ceremoniją atliko psalmę lenkų kalba.

„Pasižadėjome mylėti vienas kitą, gerbti ir būti kartu iki gyvenimo pabaigos“, – po ceremonijos sakė D.Zvonkus. Pora prisipažino, kad dar nežino, kur ketina kopinėti medų po vestuvių, tačiau Deivydas pajuokavo, kad turbūt apie tai pirmiau sužinos iš spaudos.

Kodėl pora pasirinko Medininkų Švč.Trejybės ir Šv.Kazimiero bažnyčią? „Šioje bažnyčioje prasidėjo mano muzikinis kelias. Dievo ir šių kunigų dėka, aš nuo dešimties metų giedojau bažnyčios chore. Paskui tam chorui ir pati vadovavau, todėl su šia vieta mane sieja ypatingas ryšys. Mes atvažiavome su Deivydu čia prieš vestuves ir net nekilo abejonių, kur vyks ceremonija“, – sakė Katažina.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Pamaldos vyko lenkų ir lietuvių kalbomis, tačiau jaunikis patikino, kad vis dar nepavyko susidraugauti su šia kalba. „Jei būtum sakiusi priesaiką lenkiškai, būtum galėjusi ir apgauti“, – juokėsi kompozitorius. Katažina vis dėl to tikino, kad Deivydas lenkiškai jau supranta labai daug.

Ceremonijos metu psalmes giedojo ne tik Girmantė Vaitkutė, bet ir pati nuotaka.  Katažina Zvonkuvienė prisipažino, kad niekada gyvenime dar nejuto to, ką jautė šį kartą: „Niekada negiedojau apimta tokios emocijos. Ašarų tikrai buvo. Neslėpsiu. Spėkite, kas apsiverkė?“.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Paklausti apie vestuvių puotos tradicijas, ar daugiau bus lenkiškų, ar lietuviškų, Zvonkai teigė, kad gyvuos tautų lygybė ir draugystė. „Kaip mano pirmoji muzikos mokytoja sakė, visokių tradicijų turi būti. Mes būsime draugiška šeima“, – teigė Katažina.

Paklausti, ko palinkėtų sau, jaunavedžiai vienbalsiai atsakė: „Vaikų. Labai laukiame ir norime. Viskas Dievo valioje.“

„Ko gero svarbiausia yra niekada nepaleisti vienas kito kas bebūtų gyvenime. Kaip kunigas pasakė, kad bus visko: gyvenimas nėra rožėmis klotas... Bažnyčioje laikėmės už rankų, tai norisi, kad ir ateityje, jei kažkuriam vienam bus blogai, kad kitas paremtų, paguostų, nes esame ne aš ir tu, o esame mes – Zvonkų šeima“, – pakiliai kalbėjo nuotaka.

Po trumpo pokalbio su žiniasklaida jaunavedžiai patraukė į šalia esantį Medininkų pilies kiemą, kur laukė vaišės, buvo keliamos šampano taurės ir priimami sveikinimai.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Makiažą darėsi pati Katažina

„Ir bateliai, ir suknelė – visas nuotakos stilius kurtas Liutauro Salasevičiaus: nuo galvos iki kojų“, – portalui Žmonės.lt vestuvių išvakarėse sakė K.Nemycko.

Svarbiausią gyvenimo dieną Katažinos šukuosena rūpinosi kirpėjas-stilistas Mantas Tautvaišas. Manikiūrą K.Nemycko patikėjo savo bičiulėms, pas kurias lankosi jau 10 metų – Elenai ir Janinai. Nors dauguma nuotakų vestuvėms renkasi profesionalių vizažistų pagalbą, Katažina šventinį makiažą darėsi pati.

Sužadėtuvės įvyko metų pradžioje

K.Nemycko ir D.Zvonkus apie sužadėtuves pranešė šių metų kovą. Pora susižadėjusi buvo dar sausio pabaigoje, tačiau šios informacijos neviešino.

Likus daugiau nei savaitei iki vestuvių, Katažinos kolegės ir draugės surengė linksmą mergvakarį. „Viskas buvo tobula. Kiekviena minutė buvo suplanuota. Aš net kartais pamiršdavau, kad reikia kvėpuoti, o ką jau kalbėti apie valgymą. Buvo daug emocijų ir veiklos“, – po mergvakario sakė K.Nemycko.

Katažinai ši santuoka pirmoji. Deivydas Zvonkus buvo vedęs atlikėją Nataliją Ivanovą, kuri po vestuvių buvo tapusi Zvonke, tačiau jų santuoka iširo. Su Natalija Katažina bičiuliaujasi ir kartu dainuoja grupėje „Pop Ladies“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai