Katažina ir Deivydas Zvonkai švenčia santuokos metines: „Šioje vietoje prasidėjo mūsų kelias į šeimą“

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-26 20:37
Jau penkerius metus iš eilės žaviausių pramogų pasaulio porų Katažina ir Deivydas Zvonkai savo vestuvių metines atšvenčia vakariene ant to paties ežero kranto.

Pirmą kartą į Dzūkijoje esančią sodybą „Nakcižibis“ jie nukeliavo iš karto po vestuvių ir nuo to laiko tęsia šią tradiciją kasmet. K. Zvonkuvienė naujienų portalui Žmonės.lt atskleidė, kad ši vieta jų šeimai – simbolinė.

„Čia yra graži gamta, nuostabus pušynas, kuriame galima kvėpuoti pačiu gryniausiu oru. Čia nėra žmonių, tylu, ramu. Mums svarbiausia, kad tai yra vieta, kur mes ramiai galime pabūti kartu. Esame tokie žmonės, kurie nuolat sukasi šurmulyje, todėl ši sodyba mums artimesnė nei brangūs viešbučiai. Jau po vestuvių, pirmą kartą čia atvažiavę, nusprendėme, kad tai bus nuolatinė mūsų šeimos vieta ir tą dieną mes turime čia atvažiuoti“, – pasakojo Katažina.

2016 metų gruodį gimę dvynukai Kornelija ir Donatas pirmąsyk apsilankė „Nakcižibyje“ prieš dvejus metus, o geriausia sukaktuvių dovana Katažinai – laikas su šeima.

„Dovanos – gali būti smulkmenos, gali ir visai jų nebūti. Mes vertiname ne tai. Nemanau, kad kiekvienais metais ir reikia tų dovanų. Geriausia dovana, kad ši tradicija neišnyktų ir nepasimirštų dar daug metų“, – šypsodamasi kalbėjo dainininkė.

Pasak jos, gimus vaikams pasikeitė ne tik šeimos šventės, bet ir gyvenimo ritmas.

„Gimus vaikams mūsų gyvenimas pasikeitė iš esmės. Tačiau santykiai – kokie buvo, tokie ir liko. Žinoma, nuovargis tikrai smarkiai padidėjo. Abu mūsų vaikai reikalauja dėmesio, jie labai aktyvūs. O sodyba juk prie vandens, todėl visą laiką ir lakstome aplink juos. Kai vaikai miega – randame laiko ir pabūti dviese, juk tokio laiko viens kitam galime skirti tikrai ne visada“, – Žmonės.lt sakė K. Zvonkuvienė.

Anot pašnekovės, kuo ši diena svarbi tėvams dvynukai, tikriausiai, dar nesupranta, tačiau jie mielai laiką leidžia Katažinai ir Deivydui svarbioje sodyboje. 

„Vaikams persiduoda mūsų emocijos, nesvarbu ar jos geros, ar blogos. Kai su geromis emocijomis atvažiuoji į tą vietą, kurioje viskas prasidėjo, nes čia iš tiesų prasidėjo mūsų kelionė į šeimą – jie jaučiasi laimingi. Mes su Deivydu kasmet čia puikiai jaučiamės, mums šioje vietoje yra labai ramu. Ta vieta, tas ežeras – ramybės dvelksmas ir vaikai visuomet ten jaučiasi gerai“, – kalbėjo Katažina. 

Naujausi straipsniai