Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių: gimė berniukas ir mergaitė

Katažina Zvonkuvienė ir Deivydas Zvonkus / Viktorijos Vaišvilaitės-Skirutienės nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-12-01 10:56
Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimyną aplankė gandrai: K.Zvonkuvienė pagimdė... dvynukus, praneša 15min. Džiugią žinią patvirtino pati Katažina, tapusi iškart dviejų vaikų mama.

„Viskas praėjo labai gerai, sklandžiai. Pilnos kelnės laimės! Dvigubas džiaugsmas, dviguba laimė – tokių emocijų nesu niekada patyrusi. Būtent čia buvo tikrosios emocijos, – puikiai nusiteikusi, sunkiai tramdydama jaudulį 15min kalbėjo Katažina. – Svoris geras, viskas tiesiog idealu. Jau šiandien dėkoju Dievui už visas emocijas ir už tai, kad svarbiausia, jog vaikai sveiki.“

Norėjome, kad vardai būtų patogiai tariami ir lietuviškai, ir lenkiškai. Be to, Deivydo tėtis buvo Donatas. O ir mūsų su Deivydu vardai yra iš tų pačių raidžių.

Sužinoję, kad bus dvynukai, Katažina sako, kad ir apsidžiaugė su Deivydu dvigubai.

„Dvigubas džiaugsmas, bet ir dvigubas jaudulys. Mane vyras labai saugojo. Juk ir atsakomybės daugiau. Viskas dvigubėja. Bet turbūt ir Dievas mus dvigubai myli ir paglostė mus du kartus“, – susijaudinusi 15min sakė K.Zovnkuvienė.

„Šį gražų žiemos rytą gimė Kornelija ir Donatas Zvonkai“, – neslėpdamas džiaugsmo ketvirtadienį feisbuke pasidžiaugė tėčiu tapęs Deivydas Zvonkus.

Kornelijos ir Donato vardus pora buvo sugalvojus dar prieš jiems gimstant.

„Norėjome, kad vardai būtų patogiai tariami ir lietuviškai, ir lenkiškai. Be to, Deivydo tėtis buvo vardu Donatas, todėl pagerbėme jį. O ir mūsų su Deivydu vardai yra iš tų pačių raidžių“, – 15min šypsojosi K.Zvonkuvienė.

Žinia, kad Katažina ir Deivydas Zvonkai laukiasi, Žmonės.lt pranešė birželio pabaigoje. Tiesa, tuomet būsimi tėvai neviešino, kad laukiasi dvynių.

„Gali džiaugtis dėl visko: santuokos, šeimos, karjeros, bet kai sužinai tokią naujieną, kad tapsi mama, iškart užsimezga ypatingas ryšys ir pajunti meilę nuo pat pirmos sekundės“, – Žmonės.lt tada teigė Katažina.

Žinoma moteris neslėpė, kad sulaukti šeimos pagausėjimo buvo milžiniška jos ir Deivydo svajonė, kuriai pagaliau tapo lemta pildytis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Įpusėjus nėštumo laikotarpiui K.Zvonkuvienė kuriam laikui nutraukė koncertinę veiklą – nebelipo į sceną nei kaip solistė, nei su grupe „Pop Ladies“, kurioje taip pat dainuoja.

Laukdami, kada vaikelis ateis į pasaulį, Zvonkai įsimažino itin jautrioje fotosesijoje, kurios metu lankėsi abiejų tėviškėse – Vilniaus rajone ir Klaipėdoje.

Skaičiuodama paskutines nėštumo savaites Katažina su būriu draugių dalyvavo ir kūdikio sutiktuvių vakarėlyje, kuris tuomet dar būsimai mamai tapo tikra staigmena.

Susituokė prieš pustrečių metų

Žmonės.lt primena, kad dainininkė Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus susituokė 2014 metų liepos 26-ąją, po trejų metų draugystės.

Su Deivydu Katažina susipažino tuomet, kai per dainininką Stanislavą Stavickį-Stano ji kreipėsi į D.Zvonkų su prašymu parašyti jai keletą dainų. Tačiau tuomet kompozitorius merginai laiko neatrado.

Vėliau Katažina ir Deivydas susitiko „Chorų karuose“, o netrukus pradėjo susirašinėti socialiniame tinkle, kol vieną dieną ji sulaukė pasiūlymo susitikti prie puodelio kavos... Deivydas, pasak Katažinos, ją sužavėjo nuo pat pradžių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai