Katažina ir Deivydas Zvonkai mini 7-ąsias vestuvių metines: „Esame tokie turtingi“

Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvių ir vestuvių metinių akimirka su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 26-oji – ypatinga diena atlikėjai Katažinai Zvonkuvienei ir prodiuseriui Deivydui Zvonkui. Prieš septynerius metus šią dieną žinoma pora vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Minėdami 7-ąsias vestuvių metines, Katažina ir Deivydas nepamiršo savo tradicijos ir neeilinę progą paminėjo Dzūkijos krašte.

Minint 7-ąsias santuokos metines Dzūkijos krašto gamtos apsuptyje, Katažina Zvonkuvienė sutiko pasidalinti savo mintimis apie vedybinį gyvenimą. Portalui Žmonės.lt ji atskleidė, kokia yra jos ir Deivydo Zvonkaus darnios šeimos paslaptis.
 
„Eidami prie altoriaus buvome jau subrendę, gal kiek nudegę žmonės, todėl mūsų žingsnis buvo labai apgalvotas. Kadangi esu tikinti, man santuoka yra vienas svarbiausių dalykų, todėl kartu su Deivydu mokomės ją puoselėti. Na, o mūsų pagrindinis raktas į darną šeimoje – atviras kalbėjimas. Net ir vakar naktį kartu tiek daug šnekėjome... Labai dėl to džiaugiuosi. Nors kartu jau esame 10 metų, vis dar mokomės vienas iš kito kažko naujo“, – portalui Žmonės.lt sakė ypatingą progą su vyru mininti Katažina.
 
Katažina ir Deivydas Zvonkai / Viktorijos Vaišvilaitės nuotr.
Šią savaitę vestuvių metines minėdami K.Zvonkuvienė ir D.Zvonkus laikėsi savo tradicijų ir išvyko į jiems ypatingą vietą. Kasmet šia proga jiedu su savo dvynukais keliauja į Dzūkijoje esančią sodybą, prie Lavyso ežero. Ši vasara – ne išimtis.

Čia pora darė ir jau tradicija tapusią nuotrauką – įsiamžino prie staliuko ant ežero kranto. Šia bei praėjusių metų nuotraukomis Katažina Zvonkuvienė pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„7 metai Vyras ir Žmona. 10 nuostabių ir labai spalvingų metų kartu. Nuveikėme išties nemažai, ką Deivydai Zvonkau? Ko gero, todėl ir esame tokie turingi…“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė Katažina.
 
„Su mūsų diena!“, – pridūrė ji.

7 metai Vyras ir Žmona. 10 nuostabių ir labai spalvingų metų kartu. Nuveikėme išties nemažai, ką Deivydas Zvonkus? Ko...

Posted by Katažina Zvonkuvienė on 2021 m. liepos 26 d., pirmadienis
Portalui Žmonės.lt Katažina yra pasakojusi, kad pirmąkart į sodybą prie Lavyso ežero jiedu su Deivydu atvyko iškart po vestuvių ir nuo to laiko kasmet liepą čia atvyksta paminėti metinių.

Atlikėja atskleidė, kad prieš šešerius metus atsiradusi tradicija jų šeimai tapo miela ir sava, todėl jos laikytis ketina ir ateityje: atvykę čia romantiškai praleisti laiko iškart po vestuvių, pora šią vietą tiesiog įsimylėjo, tad kitąmet grįžo čia atšvęsti pirmųjų savo metinių. Antrais metais čia atvykusi Katažina jau laukėsi, o pagausėjus šeimai sutuoktiniai metines mini kartu su atžalomis.

„Atsiradus vaikams mūsų tradicija nepasikeitė, žadame tęsti ją visą gyvenimą“, – sakė Katažina.

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais / Viktorijos Kuhlins nuotr.

26 diena kalendoriuje Katažinai ir Deivydui – labai brangi: liepos 26 dieną juodu nuėjo į pirmą pasimatymą, o po trejų metų draugystės sausio 26 dieną įvyko piršlybos, vėliau – liepos 26-ąją ir jųdviejų vestuvės.

Primename, kad pora 2014 metais susituokė Vilniaus rajono santuokų rūmuose, o vėliau Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje prisiekė meilę ir prieš Dievą.

Katazinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau