Katažina ir Deivydas Zvonkai mini 6-ąsias vestuvių metines: vėl laikėsi tradicijos

Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvių metinių akimirkos skirtingais metais/Asmeninio albumo nuotr
Šaltinis: Žmonės
AA

Liepos 26-oji Katažinai ir Deividui Zvonkams ypatinga – prieš šešerius metus šią dieną pora prisiekė vienas kitam amžiną meilę. Šeštąsias vestuvių metines sutuoktiniai paminėjo jau tradicine tapusioje vietoje: kasmet šia proga jiedu vyksta prie Lavyso ežero Dzūkijoje, o šie metai – taip pat ne išimtis.

Pirmąkart į sodybą prie Lavyso ežero Zvonkai atvyko iškart po vestuvių ir nuo to laiko kasmet liepą čia atvyksta paminėti metinių.

Čia pora padaro ir jau tradicija tapusią nuotrauką – įsiamžina prie staliuko ant ežero kranto. Šįkart jų vietose įsitaisė vaikai – žiemą ketverių sulauksiantys dvyniai. 

„Šeši metai Dievo palaimintos santuokos. Šešis metus esu Tavo! Tavo žmona ir draugė – varge ir džiaugsme. Per tuos metus daug kas gyvenime pasikeitė... Nepasikeitė tik vienas dalykas – mano meilė Tau! Su MŪSŲ diena“, – jautrius žodžius vyrui skyrė Katažina, pasidalijusi šia nuotrauka.

Šeštosios Katažinos ir Deivido Zvonkų vestuvių metinės prie Lavyso ežero/Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt šia proga kalbinta Katažina pasakojo, kad prieš šešerius metus atsiradusi tradicija jų šeimai tapo miela ir sava, todėl jos laikytis ketina ir ateityje: atvykę čia romantiškai praleisti laiko iškart po vestuvių, pora šią vietą tiesiog įsimylėjo, tad kitąmet grįžo čia atšvęsti pirmųjų savo metinių. Antrais metais čia atvykusi Katažina jau laukėsi, o pagausėjus šeimai sutuoktiniai metines mini kartu su atžalomis.

„Atsiradus vaikams mūsų tradicija nepasikeitė, žadame tęsti ją visą gyvenimą“, – šypsosi Katažina.

Šįkart sodyboje gamtos apsuptyje šeima praleis dvi naktis. Dainininkė džiaugėsi, kad vaikus judviejų su Deivydu atrasta vieta gamtos apsuptyje taip pat džiugina.

„Jiems čia labai patinka, vaikai jau atpažįsta šią vietą!“, – šypteli Katažina.

Katažina ir Deivydas Zvonkai kasmet vestuvių metines mini prie Lavyso ežero Dzūkijoje (7 nuotr.)
+1

„Visada paminime mums brangias šventes. Ir nebūtina audringai švęsti, svarbu prisiminti, pažymėti, pabučiuoti artimą žmogų, pasakyti kokį gerą žodį, gal kokią smulkmeną padovanoti“, – Žmonės.lt anksčiau šia proga yra sakiusi Katažina.

26 diena kalendoriuje Katažinai ir Deivydui – labai brangi: liepos 26 dieną juodu nuėjo į pirmą pasimatymą, o po trejų metų draugystės sausio 26 dieną įvyko piršlybos, vėliau – liepos 26-ąją ir judviejų vestuvės.

Žmonės.lt primena, kad pora 2014 metais susituokė Vilniaus rajono santuokų rūmuose, o vėliau Medininkų Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje prisiekė ir prieš dievą.

Katazinos Nemycko ir Deivydo Zvonkaus vestuvės Vilniaus rajono civilinės metrikacijos skyriuje (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau