Katažina ir Deivydas Zvonkai. Dvynių krikštynos gimtajame kaime – su lietumi, lašiniais ir daug meilės

Katažina ir Deivydas Zvonkai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-07 12:00
„Sieloje tapo ramiau“, – džiaugėsi Katažina (37) ir Deivydas (39) ZVONKAI, birželio 1 d. Katažinos gimtajame Padvarionių kaime pakrikštiję pusės metų dvynukus Korneliją ir Donatą. Mažųjų krikšto tėvais tapo Katažinos sesuo su vyru – Alicija ir Jurijus Nikonovai.

Mintis, kad gražiausia diena krikštyti vaikus – birželio 1-oji, kilo Deivydui.

„Žinoma, galėjome laukti, kol vaikams sukaks metai ir jie patys nužingsniuos pas kunigą, – šypteli jis. – Tačiau metukai jiems sukaks žiemą, o krikštynas norėjosi surengti šiltuoju metų laiku.“

Be to, tai ir Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Nuostabią šventę suorganizuoti padėjo fotomenininkė Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė bei stilistė Olga Filatova-Kontrimienė. Jos nusprendė, kad jaukiausia švęsti bus ne prašmatnioje vietoje miesto centre, o senoje mėlynoje kaimo troboje – Katažinos tėvų namuose.

„Ten – mano šaknys, ten aš gimiau ir praleidau savo vaikystę, ten mane pačią krikštijo, – šypsosi Katažina. – Ten įsiamžinome Viktorijos fotografijose dar besilaukdami dvynukų. Tai mūsų namai: ten ir norėjosi surengti šventę mūsų vaikams.“

Mėlyna namo spalva įkvėpė organizatores visą šventę nuspalvinti mėlynai. Dizainerė Aina Zinčiukaitė sukūrė gražius drabužius kone visai giminei: Kornelijai – suknytę su mėlynais kutais, Donatui – marškinukus ir kelnes su petnešomis, sukneles Katažinos seseriai ir mamai. Deivydas pasipuošė irgi mėlynu kostiumu, o Katažina – suknele, primenančia ukrainietišką tautinį drabužį. „Apsivilkusi ją ir užsirišusi skarą, iškart norėjau šokti ir dainuoti“, – pasakojo Katažina.

Krikštynų tema buvo slaviško kaimo šventė, tad ji vyko spontaniškai, be jokio scenarijaus, samdytų muzikantų ir vedėjų, bet jaukiai ir smagiai su kaimiškais valgiais: juoda duona, dešra, lašiniais, pomidorais.

Išskirtinis reportažas ir gražiausios šventės akimirkos – naujausiame žurnale „Žmonės“. Taip pat šiame numeryje skaitykite:

„Žmonės" Nr. 23

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: „Žmonės" Nr. 23, Author: Žurnalas „Žmonės", Name: „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai