Kastytis Kerbedis pristato dainą „Vandenynai“: už žodžius dėkingas Arui Vėberiui

K.Kerbedis / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-21 08:14
Po ilgos pertraukos, trukusios net nuo vasario mėnesio, Kastytis Kerbedis sugrįžo į įrašų studiją.

„Buvau labai pasiilgęs darbo įrašų studijoje. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau vėl į ją sugrįžau. Gyvenimas mums siunčia daug iššūkių. Tik sutelkę visas jėgas, mes juos įveikiame. Kartais, kad ir kaip bebūtų sunku, reikia nepasiduoti ir eiti tik pirmyn“, – sako Kastytis Kerbedis.

„Tiesiog kviečiu jus džiaugtis gyvenimu, niekada nepasiduoti. Tikiuosi, kad ši daina įkvėps jus kasdien būti vis stipresniais.“

„Tai pirmas kartas nuo Naktinių Personų veiklos sustabdymo, kai aš vėl prisėdau prie kūrybos. Man labai patiko dirbti kartu su Kastyčiu, nes jis yra labai reiklus ir pro jo ausis nepraslysta net menkiausios smulkmenos“, – sako dainos teksto autorius Aras Vėberis, kuris šiuo metu yra ir atlikėjo prodiuseris bei vadybininkas. „Manau, tai bus tikrai ne paskutinė mūsų daina“, – pridūrė Aras.

Šiais metais planuojami išskirtiniai K.Kerbedžio koncertai tik gruodžio 11 ir 12 d. Panevėžyje bei gruodžio 18 ir 19 d. Kaune. Tai bus vienintelė galimybė gerbėjams išvysti Kastytį Kerbedį scenoje šiemet.

 

Naujausi straipsniai