Kastytis Kerbedis po koncerto Trakų pilyje rudenį žengs į didžiausią šalies areną

Kastytis Kerbedis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-29 10:16
Rugpjūčio 30-ąją Trakų pilies kieme savo solinį koncertą surengs Kastytis Kerbedis. Pasirodymas istorinėje vietoje jam nėra kasdienybė ir pagarbus jaudulys išlieka, tačiau K.Kerbedį džiugina kitas dalykas: visi iki vieno bilietai išpirkti.

Tie, kas apsilankė jo pastarajame koncerte Klaipėdos Vasaros estradoje, be abejonės norėtų sugrįžti į tokį renginį dar ir dar kartą. Tokia galimybė jau rytoj, antradienį, išpuls tiems, kurie iš anksto nusipirko bilietus į solinį K.Kerbedžio koncertą Trakų pilyje.

„Šį kartą mano nuotaika prieš koncertą – labai įdomi. Jau vien dėl to, kad visa tai vyks ypatingoje vietoje, tikrų tikriausioje Lietuvos širdyje. Nėra ką ir kalbėti, kad tai – didelė garbė ir atsakomybė, – šypsodamasis sako K.Kerbedis. – Iš to didžiulio ažiotažo supratau, kad visiems lietuviams Trakų pilis yra labai brangus objektas, o ir ne kiekvienas gauna teisę ten rengti koncertus. Vertinu pasitikėjimą manimi ir pačios vietos svarbą, o taip pat esu dėkingas savo direktoratui už paskatinimą. Kita vertus, kas nenorėtų klausytis manęs soliniame koncerte, tas nei į Trakų pilį važiuotų, nei į Mėnulį skristų…“

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Pasak dainininko, jo koncertą sudarys dvi dalys: pradžioje skambės kelių pastarųjų metų kūryba, naujausios dainos, o antroji dalis bus skirta tiems, kad lig šiol svaigsta nuo jo senųjų gerųjų hitų. „Atliksiu net dainą, kuriai jau 36 metai. Be kita ko, su kai kuriomis dainomis Trakuose jau norėčiau atsisveikinti“, – teigia K. Kerbedis.

Antradienį Trakų pilyje vyksiantis koncertas sulaukė milžiniško susidomėjimo, bilietai iššluoti, nebeliko ne tik sėdimų vietų, bet ir stovimų. „Asmeninis telefonas raudonuoja, deja, niekuo nebegaliu padėti – bilietų nebėra jokių. Ką dabar padarysi? Nebent dar koncertų!“ – jam būdinga maniera nusijuokia Kastytis ir atskleidžia, kad iš tiesų tai įvyks jau už kelių mėnesių.

Lapkričio 5 dieną K.Kerbedis su grupe koncertuos didžiausioje Lietuvos salėje – Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai