Kastytis Kerbedis nesiliauja džiuginti gerbėjų: pasidalijo dar viena nauja daina

Kastytis Kerbedis/Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-26 10:34
Antradienis jau turėjo tapti mėgstamiausia Kastyčio Kerbedžio gerbėjų diena, nes būtent antradienio vakarais, tarsi kurdamas tradiciją, atlikėjas dovanoja muzikinį džiaugsmą pristatydamas naujausius savo kūrinius.

Vakar savo debiuto sulaukė nauja K. Kerbedžio daina „Sakau tau TAIP“, neabejotinai tapsianti vienu geidžiamiausių kūrinių dainininko koncertuose.

„Tai daina, kuri, tikiu, puikiai skambės arenose mano ture „TAIP“. Noriu, kad ji patiktų žmonėms, kad jie ją dainuotų su manimi – jau girdžiu, kaip man sudainavus „Sakau tau“, visa arena sušunka „Taip!“, – nekantraudamas džiaugiasi Kastytis Kerbedis.

Daina „Sakau tau TAIP“, kuriai muziką ir žodžius sukūrė Paulius Jasiūnas, skamba ne vien tik kaip meilės prisipažinimas! Ji – Kastyčio Kerbedžio kvietimas gyventi su džiaugsmu, atvira širdimi sakant „taip!“ šiandienai ir gyvenimui. Ją išgirdus norisi šypsotis, šokti ir mylėti. Ji sukurta džiaugtis. „Visiškas pozityvas!“ – juokiasi atlikėjas. – Bet gi kiek galima liūdėti, reikia gyventi linksmai!“

Naujausi straipsniai