„Kaštoninio“ choro koziriai „Chorų karuose“ – Virgilijus Noreika ir Deivydas Zvonkus

Virgilijus Noreika / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-29 20:59
Sekmadienio vakarą projektas „Chorų karai“ pateikė ne vieną staigmeną. Didžiausia jų buvo maestro Virgilijaus Noreikos pasirodymas su Vilniaus rajono „Kaštoninis“ choru, vadovaujamo Katažinos Nemycko.

„Kaštoninis“ choras, pasirinko dainą „Laikas“, kurią kažkada atliko maestro Virgilijus Noreika ir Lukas Pačkauskas. Choras savo pasirodymo metu pasinaudojo stipriu koziriu – dainos pabaigoje į sceną žengė pats V.Noreikia.

Maestro buvo pasitiktas griausmingomis ovacijomis „Maestro, ačiū, kad prisijungėte ir, tikėkimės, padėjote šiam chorui“, – V.Noreikai dėkojo laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis.

„Pamtęs šią dainą buvau gana skeptiškai nusiteikęs, nes „koveris“ – labai nedėkingas žanras. Darant jį svarbiausia dainos nesugadinti. Kita vertus, jie panaudojo tokį arkliuką, kuris yra man labai gražus maestro pasirodymas. Tai yra nesąžininga, prisipažinkime. (...) Tai buvo jūsų tokia maža gudrybė. Bet galiu pripažinti, kad nepaisant viso skeptiško nusiteikimo, jūs mane nustebinot“, – kalbėjo komisijos narys Marius Berenis.

„Kai sužinojau, kad jums padės Noreika, pagalvojau: „Viešpatie, neįgalūs, negali nieko patys padaryt, pasikvietė legendą ir dabar bandys mus kažkaip sugraudinti ir įstumti mus į tokią padėti, kad negalėsime nieko padaryti, turėsime tiktai girti“. Bet pasigirdus pirmiesiems akordams, pasirodžius tai tikrai chorinei faktūrai, be jokio draikymosi... Taip, šita daina yra visiškai kitokia. Aš sakyčiau, kad ji yra žymiai geresnė“, – Deivydo Zvonkaus aranžuotę pagyrė Kristina Zmailaitė.

Kitas Komisijos narys Arvydas Vilčinskas taip pat pagyrė D.Zvokaus kurtą aranžuotę: „Stipriausia dalis buvo maestro Virgilijus Noreika, be abejonės, bet dar viena labai stipri pusė šio pasirodymo buvo superinė aranžuotė“.

Komisija šiam chorui skyrė 39 balus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai