Kasdieniai ritualai: kaip savo grožiu rūpinasi modelis Simona Burbaitė?

Simona Burbaitė / Membershop nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2016-01-27 09:45
„Kaip ir kiekviena moteris turiu savo grožio ritualų, kurių jokiu būdu neišsižadu, kad ir kas nutiktų, – nesvarbu, ar tą rytą pramiegojau, ar labai vėlai grįžau iš vakarėlio“, – teigia modelis bei tinklaraščio Simonaburbaite.com autorė Simona Burbaitė. Mergina įsitikinusi, kad tik nuosekli veido, plaukų ir kūno priežiūra duoda efektyvių rezultatų.

Prevencija. „Visos norime išsaugoti jaunystę kuo ilgiau. Ir nors man tik 23-eji, prevencinių priemonių prieš senėjimo procesus imuosi jau dabar. Didžiausias mūsų priešas, kuris skatina senėjimą, yra saulė, tad ja visada mėgaujuosi su saiku, net nuvykusi atostogų į šiltus kraštus. Su veido odos priežiūros priemonėmis irgi neeksperimentuoju ir renkuosi jau patikrintus ir kokybiškus produktus. Tas pats galioja ir kosmetikai.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Laisvomis dienomis dažniausiai vengiu makiažo, nes mano darbas ir taip nedaro paslaugos veido odai.

Rytas. Paprastai atsikėlusi ryte veidą nuprausiu vandeniu, nuvalau „Bioderma“ miceliniu vandeniu ir tepuosi tos pačios firmos drėkinamuoju serumu. Palaukusi keletą minučių, veidą pasitepu „Rasos“ dėkinamuoju kremu.

Laisvomis dienomis dažniausiai vengiu makiažo, nes mano darbas ir taip nedaro paslaugos veido odai, tačiau prieš išeidama iš namų mėgstu veidą padengti BB kremu arba sausa „Jane Irelade“ pudra – tai būtina apsauga veidui nuo visų kenksmingų oro sąlygų (taršos, UV spindulių ir t. t.). Kasdienai naudoju juodą akių pieštuką, akių tušą, antakių šešėlius ir lūpų balzamą.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Dieną, nesvarbu, kur bebūčiau, mėgstu veido odą atgaivinti „Institut Esthederm Paris“ ląsteliniu vandeniu, kuris puikiai drėkina veido odą. Nesvarbu, kur bebūčiau, – biure, lėktuve, prekybos centre (kur daug kondicionierių) ar tiesiog namuose. 

Vakare, prieš eidama miegoti, kruopščiai nuvalau veido odą ir kartojų tą pačią procedūrą kaip ir ryte. Dar mėgstu prieš miegą patepti antakius ricinos aliejumi.

Tiesa, kad ir kokia puiki ir neproblematiška būtų mūsų veido oda, kartą per mėnesį patariu apsilankyti pas profesionalą. Aš lankausi pas kosmetologę ir atlieku „Hydrafacial“ (odos atjauninimo, gilaus valymo bei drėkinimo) procedūrą. 

 
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Plaukams taip pat skiriu nemažai dėmesio. Kruopščiai juos plaunu, drėkinu specialia kauke ir aliejukais. Tačiau kaip ir veido odos priežiūrą, taip ir plaukus patikiu šios srities specialistams. Mano favoritas Mantas Tautvaišas iš „KUKLA Beauty Box“.

Stengiuosi išgerti pakankamai vandens bei subalansuoti mitybą.

Judėjimas ir mityba. Norint turėti skaisčią ir elastingą odą bei švytinčius plaukus, vien tokių ritualų nepakanka. Didelę įtaką tam daro ir fizinis aktyvumas, ir ypač mityba. Stengiuosi išgerti pakankamai vandens bei subalansuoti mitybą. Nepamirštu ir vitaminų, kurie organizmui suteikia visų būtinų medžiagų.“

Elaima.lt

Naujausi straipsniai