Kasdieniai ritualai: kaip savo grožiu rūpinasi Julija Žižė

Julija Žižė / Dainiaus Ščiukos nuotr.
Autorius: Dalia Daškevičiūtė
Publikuota: 2016-02-10 12:30
Buvusi dainininkė, vizažistė, o dabar – prekių ženklo „Wear Mad By July“ įkūrėja Julija Vežauskaitė-Žižė dažnai giriama ne tik dėl savo kūrybiškumo, bet ir dėl išskirtinio grožio. Prieš pusmetį dukrytės Lėjos susilaukusi moteris žino, kaip be didelių pastangų atrodyti gerai: šiek tiek laiko sau, geras veido kremas ir sportas – tada, kai to norisi.

Rytas

„Mano rytas prasideda labai paprastai – nuo puodelio kavos ir laiko sau, nes ramiai ryte pabūti ir niekur neskubėti yra dienos malonumas. Jei niekur neplanuoju eiti, nelabai mėgstu be reikalo apkrauti odos kosmetika. Būna, kad visą dieną prakiurksom su mažąja nieko neveikdamos, tik išsivalau dantis ir nusiprausiu veidą.

Ramiai ryte pabūti ir niekur neskubėti yra dienos malonumas.

Mano kasdienybė niekada neapsieina be vitamino C serumo ir drėkinamojo kremo, kurį specialiai man yra parinkusi kosmetologė.

Nemėgstu švaistyti pinigų vardinei kosmetikai, man asmeniškai ji netinka, todėl renkuosi ne ką pigesnę, bet medikų parinktą kosmetiką, kuri yra reikalinga būtent mano odai. Kartais pasilepinu masažais ar, esant poreikiui, kosmetologės atliekamomis drėkinamosiomis veido procedūromis.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Diena ir vakaras

„Negaliu sau leisti išeiti į miestą nepasitepusi BB kremu, nes jaučiuosi lyg nuoga; mėgstu antakių šešėliais paryškinti antakius, taip pat naudoju lengvus persikinius ar kitų spalvų skaistalus skruostams, pariečiu blakstienas rietikliu, kad pagyvėtų žvilgsnis. Užtrunku apie 10 minučių, kartais susiruošiu greičiau ir už savo vyrą.

Vakarinį makiažą pasidarau pati, tik jei reikia fotosesijoms ar šventinio makiažo, mėgstu, kai mane palepina meistrė Rūta Pakeltytė.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Plaukai

„Kas du tris mėnesius plaukus atgaivinu dažydama natūralia spalva. Stengiuosi juos tiesinti tik išskirtiniais atvejais, leidžiu išdžiūti natūraliai ar vos papūtusi šaknis džiovintuvu. Visada naudoju plaukų aliejuką, o po gimdymo – ir ampules nuo plaukų slinkimo.“

Sportas ir mityba

Niekada per prievartą savęs nieko neverčiu daryti, pasportuoju, kai to noriu, ir rezultatais ar savo išvaizda nesiskundžiu.

„Sportuoju – mažiausiai tris kartus per savaitę ir nebūtinai salėje, būna, ir namie pritūpimų su dukra ant rankų ar pilvo preso pratimų padarau. Niekada per prievartą savęs nieko neverčiu daryti, pasportuoju, kai to noriu, ir rezultatais ar savo išvaizda nesiskundžiu. Nors ir galėčiau pasportuoti intensyviau, kol maitinu dukrytę, nepersistengiu.

Mėgstu gaminti įvairiausius patiekalus: nuo gurmaniškų iki lietuviškesnių, su vyru valgome viską, bet visada atkreipiu dėmesį, ar produktai dera kartu ir ar jie ekologiški.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Elaima.lt

Naujausi straipsniai