Kasdien plaukus tiesinanti Indrė Burlinskaitė pasipuošė šelmiškomis garbanomis: ar jai tinka?

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Kitokios“ atlikėja Indrė Burlinskaitė tikina: ilgi gražūs plaukai ir išpuoselėtas kūnas – geros išvaizdos garantas. Nenuostabu, kad ilgus plaukus dievinanti mergina besiruošdama koncertams su grupe arba darbui tiesioginiame internetinių žaidimų eteryje stengiasi kaskart nustebinti savo įvaizdžiu.

Šįkart Indrė eteriui pasipuošė pati pasidarydama sau makiažą ir susigarbanodama plaukus stambiomis garbanomis. Neįtikėtina, tačiau Žmonės.lt kalbinta atlikėja tikino, kad pasidaryti vakarinį makiažą ir tokią šukuoseną jai prireikė vos... 20 minučių!

„Kadangi kasdien būnu tiesioginiame eteryje – visada turiu atrodyti gražiai. Tiek šukuosenas, tiek makiažus su Greta (kolegė ir bičiulė Greta Lebedeva, – aut.past.) daromės dažniausiai pačios, nes to išties labai dažnai reikia“, – Žmonės.lt sakė I.Burlinskaitė.

Indrė Burlinskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kaip jai pavyko pasidaryti tokią šukuoseną, atlikėja teigė, kad garbanas pasidarė labai paprastai – tiesiog sukdama plaukus karštomis plaukų garbanojimo žnyplėmis.

Indrė teigė, kad garbanomis pasipuošia retai, nes ilgus plaukus dažniausiai tiesina. „Juos tiesinti man tenka kiekvieną dieną, nes kitu atveju būčiau visąlaik pasišiaušusi“, – juokėsi ji.

I.Burlinskaitė ir Žmonės.lt klausia skaitytojų – kokia šukuosena atlikėjai tinka labiau: tiesių ar garbanotų plaukų? Nuomonę išsakykite apklausoje!

Indrė Burlinskaitė: savo kūno linijomis patenkinta mergina (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau