Kas vyrams kelia didžiausią siaubą: peroksidas, silikonas ar oranžinis įdegis?

Moteris / 123rf nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sakoma, moterys puošiasi ne dėl vyrų, o dėl kitų moterų. Kaip ten bebūtų, moterų pastangos vyrams pro akis neprasprūsta, maža to, jie turi labai tvirtą nuomonę apie procedūras, kuriomis dailiosios lyties atstovės save gražina ar, vyrų nuomone, bereikalingai save žaloja. Taigi, kas vyrams kelia didžiausią siaubą?

1 vieta: Peroksidas

Niekas nesiginčija, kad šviesiaplaukės patinka vyrams. Tačiau ne veltui liaudyje prigijo sparnuota frazė „peroksidiniai plaukai“, kai balindamos plaukus gražuolės taip persistengia, kad vaikšto su baltais „šiaudais“ ant galvos. Tokios merginos vyrams atrodo pernelyg pigiai, kad būtų galima galvoti apie rimtą draugystę su jomis. Žinoma, vienos nakties nuotykiams jos tinka puikiai, nes, pasak vyrų, jei mergina negalvoja, ką tepa ant galvos, vargu, ar jai rūpi kur kas dvasingesni dalykai.

Manikiūras / 123rf nuotr.

2 vieta: Agresyvus manikiūras

Pasak vyrų, pats klaikiausias kada nors jų girdėtas garsas – kuomet mergina ilgais dirbtiniais nagais nervingai barškina į stalą. Ne paslaptis, kad vertindami merginą, vyrai dažnai nužvelgia jos rankas ir apsidžiaugia išvydę kuklų, tvarkingą manikiūrą. Norite atbaidyti vyruką? Prisiauginkite tokio ilgio nagus, kad savarankiškai nesugebėtumėte net džinsų sagos užsisegti, išpaišykite juos vaivorykštės spalvomis ir dar apklijuokite blizgučiais.

3 vieta: Oranžinis įdegis

Be jokios abejonės, vyrams patinka įdegusios merginos, tačiau, kad ir kokie neapdairūs jie būtų, soliariumo įdegį tikrai atpažįsta. Žinote, kaip? Ogi iš kvapo. Vyrams soliariumuose dažnai besilankančių merginų odos kvapas primena sojos padažą. Be jokios abejonės, vaizdelis ne ką mielesnis už kvapą – oranžinio įdegio jokia pudra nesugebės paslėpti, o ką jau kalbėti apie nuolatines soliariumo lankytojas, kurių odos spalva primena per ilgai orkaitėję laikytą vištą.

4 vieta: Aitrūs kvepalai

Gaivus kvapas – kiekvienos savimi besirūpinančios merginos vizitinė kortelė. Tačiau negalvokite, kad vyrai kvapams yra visiškai nejautrūs. Pats maloniausias jiems – švarios odos kvapas, tačiau tai nereiškia, kad kvėpintis nereikia. Vyrų nuomone, moterims užtenka turėti trijų skirtingų kvepalų buteliukus – kiekvienai dienai, vakarui ir šventinei progai. Tačiau labiausiai jie negali pakęsti merginų, kurios ant savęs „užsiverčia“ pusę kvepalų buteliuko ir taip tikisi sužavėti ne tik savo draugą, bet ir visus aplinkinius penkių metru atstumu. Ar žinote, koks aromatas patinka daugumai vyrų? Kvepėkite vanile – niekada neprašausite.

5 vieta: Priaugintos blakstienos

Ar žinojote, kad vyrus erzina viskas, kas dirbtina? Dauguma vyrų nė nepastebi priaugintų blakstienų, ypač jei tai padaryta labai natūraliai ir yra kruopščiai prižiūrima (tiesa, jei jie sužinotų, kiek ši priežiūra kainuoja, sustingtų iš siaubo). Tačiau, neduok Dieve, vyras pastebės praretėjusias blakstienas ar jo akyse vienas kitas plaukelis nukris jums ant skruosto, o jūs to nė nepastebėsite (juk taip nutinka, ar ne?)...

6 vieta: Iššaukiantis makiažas

Manikiūras / 123rf nuotr.

Vis dar manote, kad juodu pieštuku apvestos akys atrodo išraiškingai ir fatališkai? Kuo greičiau pakeiskite nuomonę, nes ši makiažo „gudrybė“ vyrus išties gąsdina. Kaip, beje, ir storas pudros sluoksnis, ryškūs vokų šešėliai, nuo tušo sulipusios blakstienos. Žinote, ką vaikinui primena jūsų sodriai raudonai padažytos lūpos? Jo mamą. Todėl pasimatymo pabaigoje bučinio nesitikėkite.

7 vieta: Silikonas

Ar vyrams patinka dailios krūtinės? Žinoma! Tačiau didžioji dalis vyrų pasisako už natūralumą. Jiems kažkodėl atrodo, kad niekada negalės jaustis jaukiai su mergina, žinodami, kad į jos krūtų vidų chirurgas „kažko prikišo“. Tiesa, vyrams labai knieti bent kartą pačiupinėti silikoninę krūtinę. Kokia išvada? Pasak vyrų, jei jie nežinotų, kad krūtinė netikra, to nė nepajustų. Tačiau, deja, jie žino...

8 vieta: Nepageidaujami plaukeliai

Kad ir kaip tingėtumėte kovoti su motuše gamta, patikėkite – verta. Kalbant apie nepageidaujamus kūno plaukelius, vyrai tampa itin jautrūs. Jeigu jie pamatys neskustas pažastis ar nedepiliuotas kojas – gali būti, kad jūs daugiau nebesusitiksite. Tiesa, dygūs šereliai jiems taip pat nelabai patinka, todėl jei norite įtikti svajonių vyrui, teks plaukelius šalinti vašku ar lazeriu. Sakysite, nesąžininga šitaip stengtis dėl vyrų? Nepamirškite, kad jų pasaulyje yra gerokai mažiau nei moterų, tad jei nepasistengsite jūs, pasistengs kita.

Manikiūras / 123rf nuotr.

9 vieta: Tatuiruotės

Yra nemažai vyrų, kurie labai džiaugiasi subtilioje vietelėje atradę tatuiruotę – nedidelę, žaismingą. Tačiau negalvokite, kad sužavėsite vyrą, išsitatuiravusios slibiną ant nugaros ir gyvatę ant peties. Tatuiruotės vyrams asocijuojasi su audringa jaunyste, vadinasi, nemenku skaičiumi meilužių ir nemažu kiekiu išgerto alkoholio.

10 vieta: Trumpi plaukai

Pagal statistiką, daugiau kaip 60 proc. vyrų pageidauja antrosios pusės, turinčios ilgus arba labai ilgus plaukus. Tai jiems asocijuojasi su moteriškumu, švelnumu, nuolankumu. Trumpaplaukės vyrus baugina, nes jie tikisi iš jų sulaukti agresijos, noro kovoti už lygias teises, valdžios demonstravimo, nepamatuotos kontrolės.

Skaitykite daugiau